şükela:  tümü | bugün
  • çocukluğumuz birer birer kayboluyor karanlıkta. hoşçakal güzel yürekli insan.
  • iki lokma bir şeyler yerken biraz internette dolanayım derken ölüm haberiyle lokmaları boğazıma dizen güzel adam. onu ilk tanıdığımda sene 91 di ve gir kanıma diye haykırıyordu. o güzel şarkıları ile kanımıza girdi. gençliğimizin fon müziklerinden biri oldu. iyi de bir insandı hiç çirkinliğini görmedik. mekanı cennet olsun. üzdü :(
  • gece gece üzmüştür.
    farkında olmadan yaşlanıyoruz, zaman geçiyor, iyiler hep gidiyor. demirin tuncuna insanın piçine kalıyoruz.
    mekanın cennet olsun ...
  • vefat etmiştir.

87 doğumluyum, şarkılarıyla büyüdüm. hiç tahmin etmezdim bu kadar üzüleceğimi, akşam akşam yüreğime öküz oturdu resmen.
  • eskiden pek dinlemez ve sevmezdim kendisini ancak çeyrek asır albümüyle önyargılı davrandığımı anladım.

yıllarca çok güzel işler yapmış kendisi. albümün her şarkısı türkçe pop müziğinin en kıymetli şarkıları arasında. mekanı cennet olsun. türkçe pop çok büyük bir değer kaybetti.
  • bir güzel insan daha bu topraklardan göçtü. ışıklar içinde uyusun.
  • turkiye'ye gelmis en iyi muzisyenlerdendir. hepsi birer klasik olan sarkilarinin gunumuz versiyonlari milyonlarca kez dinlenmistir. son 1 sene icerisinde konserine gidip canli canli dinleyebildigim icin kendimi sansli hissediyorum. huzur icinde yatsin
  • sinir yüklü bir gün geçirdim, akşam oldu hala yatışmadım. plan yapıyordum nasıl intikam alacağıma dair. kin, nefret doluyum, kazanmak zorundayım vesaire vesaire....
    ve twitterda harun kolçak ölmüş diye okudum. tüm hırsım, sinirim geçti. içimi ölüm korkusu kapladı. hemen yaşına baktım, 1955'li, daha gençmiş dedim.
    üzüldüm.....ışıklar içinde uyusun.
    güzel adamdı.
  • allah rahmet eylesin.
  • hala inanamıyorum ölümüne, şakaymış gibi geliyor. sık sık takip ettiğimiz bir sanatçının ölümü sanki yakınlarımızdan birinin ölümüymüş gibi etki yaratıyor hayatımızda. ölüm kimseye yakışmaz fakat harun kolçağa hiç yakışmadı.

mekanın cennet olsun harun kolçak.. huzurla uyu.

hesabın var mı? giriş yap