şükela:  tümü | bugün
  • son tweet'inde "unutma; sen gelecek planları yaparken, hayat da kendi planlarını yapıyor." demiş güzel insan. aldığım hiçbir nasihat bu kadar düşündürmedi beni.

doksanlı yılları bilen herkesin neşesinde bir katre de olsa payı vardı. neşemiz gitti, o da gitti. allah rahmet eylesin.
  • gitme seviyorum...
  • 90 yılların aşkın nur yengi ile bir numarasıydı.

huzur içinde yatsın. mekanı cennet olsun.
  • dunyanin ne kadar boş olduğunu hatırlatmıştır.

ondan geriye ise kıvırcık saçlarıyla söylediği unutulmayacak sarkilar ve 90'lara ait nice hatıra kalmıştır.
  • artık çocuk değiliz, genç bile değiliz hatta...
    rahmetli...
  • o iyi insanlar o güzel şarkılarını öksüz bırakıp gidiyorlar. şarkının piyasalık, şarkıcının yalaka olanına kaldık.
  • ve çok eksildik ölümüyle...
  • allah rahmet eylesin. bir nebze umudum vardı yaşayacak kurtuldu artık diye ama maalesef prostat kanserinden vefat ettiğini az önce öğrendik. doktoru rezervlerinin tükendiğini söyledi şimdi. yanımızda kal abi yanımızda kal
  • değer verdiğimiz her güzel yürek göçüp gittiğinde, yalnızlığın kefesi biraz daha ağır basıyor.

müzisyenliği muhteşem, hiç tanımasak da kişiliği ve karakteri ile sevdiğimiz, ekranlarda az gösterdiği yüzünü gördüğümüzde meraklandığımız ve illaki, 90'larda kanı kaynayan her gencin kalbinde bir hatıra bırakmış olan bu güzel insanı da hakkı ile uğurlamak adına;

hoşçakal ve huzurlu ol güzel insan.
  • üzüldüm baya...

hesabın var mı? giriş yap