şükela:  tümü | bugün
  • allah rahmet eylesin. hayat dolu adam gencecik yaşta aramızdan ayrıldı.

bilmeyenler vardır belki icra ettiği müzik türünün aksine kendisi çok iyi bir metal müzik dinleyicisidir. pasifagresif'le yapmış olduğu röportajda kendisinin bu yönünü görebilir.

çok yazık oldu. kaliteli bir müzisyen, bilgili bir müzik dinleyicisi, daha da önemlisi iyi bir insandı.

incicilerin kendisinden esinlenerek ürettikleri h.g harun abi'ye gönderme yaparak bitireyim, güle güle harun abi.
  • artık kanımıza giremeyecek.
  • çok çok ama çok üzücü. hayat dolu bir adamı yitirdik.
  • üzüldüm.
  • güle güle harun abi. gece gece çok üzdü.
  • bir çocukluk şarkısı daha bitti.
    bir güzel adam daha erkenden gitti.

ışıklar içinde uyusun
  • kanseri yendiğine dair haberler vardı.. ama..

artık o da yok.. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
  • çocuktum. kaset almak lükstü bizim ailede. tıpkı kıyma almak gibi. paramı denkleştirip kasedini almaya gitmiştim mahalledeki tek kırtasiyeye. gittim kapalıydı. 1 saat sonra tekrar gittim yine kapalı. yandaki dükkandaki amcaya sordum. cenazesi varmış, ondan kapatmış.
    sürekli gittim geldim. kafamı kepenklerin aralığına dayayıp içerdeki rafa ve duvardaki albüm kapağı afişine düzenli olarak baktım durdum. kırtasiyeci gelmemişti ama yine de kasetler orada mı diye kontrol edip durdum. 5 günün sonunda kasedime kavuşmuştum.

nur içinde yatsın. çocukluğumun en nadide sayfalarından biri... hoşçakal ilk bonus kafa...
  • uzun zamandır öyle ağır bir hava var ki ne sevdiklerimiz huzur içinde ölüyor ne de biz onları hak ettikleri şekilde uğurlayabiliyoruz..
  • ilk albümünü dün gibi hatırlıyorum. kabarık saçlı harun kolçak, uyuşturucu kullandığı günler için yazdığı gir kanıma şarkısıyla listeleri altüst etmişti.
    gidip almıştım o albümü.
    yıllar geçtikçe biz de harun kolçak'ın şarkılarından çok beyefendi ve düzgün karakterini sevdik.
    yavşak ve karaktersiz dolu müzik dünyasında düzgün kişiliğiyle yıldız gibiydi.
    iyiler erken gider demişler, bence de öyle. yolu açık, yolu ışık, toprağı bol olsun. çok güzel bir adamdı be

hesabın var mı? giriş yap