• (bkz: gol ve ötesi)
  • harun tekin (futbolcu değil)
  • bazen acaba kaledeki şarkıcı harun tekin mi diye düşündüğüm kaleci
  • sesi de çok güzel olan kaleci.
  • spordan ne kadar uzak oldugumu gosteren kaleci. mor ve otesi'nin vokali harun'la isim benzerligi varmis. aa harun tekin diye tiklayip da karsisinda muzisyen harun'la ilgili entry gormeyi bekleyen bir ben olamam heralde.

debe editi: vay arkadas su dandirik entry ilk debem olmus, ay ben şok!
  • bunun da bir derdi var bence.
  • biz nasil mondragon'a bir macta 6 gol attik diye mondragon kova bir kaleci olmuyorsa ve onun inanilmaz bir kaleci oldugu gercegini degistirmiyorsa; 2 macta 10 gol yemesi de harun'u kotu kaleci yapmaz. futbol bir takim oyunudur.

he harun'a rate veren oldu mu ki overrated yazmissin? hayir veren olmamis. volkan'dan kurtuldugumuz icin seviniyoruz sadece. kimsenin harun'un muslera'dan iyi oldugunu savunacagini sanmiyorum.

beyinsiz ve seviyesiz argumanlarinizi gotunuze soktuysam, basarilar dilemek istedigim iyi ve yeni kalecimiz.

(bkz: hayirli olsun)
  • yani abicim yapilacak hata var yapilmayacak hata var ya. kimse senden 90'a giden topu cikarmani beklemiyor zaten ama uzerine geleni yeme, soyle rezil rezil hatalar yapma iste aq ya, besiktas'in kalesindeki 19 yasindaki cocuk yapmiyor senin su yaptigin isi ayiptir aq.

altay'a o sutu cekenin olmuslerini sikeyim ben.
  • fatih karamgümrük’le yapılan hazırlık maçında elmacık kemiği kırılan futbolcu. hayatımda ilk defa bir insanın/futbolcunun bir yerinin kırıldığına sevindim. yorumcu gürkan kubilay kırık haberini verene kadar harun’un gözüne bir şey oldu diye aklım çıktı, nefesim kesildi, kafamı yastığın altına gömüp haber gelmesini bekledim. şükürler olsun sadece kırık varmış, çok geçmiş olsun.
  • 3 maç oynamış ve bu 3 maçta:
    kayserispor maçında kalesine 20 şut,
    konyaspor maçında kalesine 15 şut,
    dinamo zagreb maçında kalesine 22 şut gelmiştir.

3 maçtarakipler toplam 57 şut göndermişler fenerbahçe kalesine.

bu yüzden kendisine yüklenmeden önünde bir takım olup olmadığına bakın kanı kaynayan genç arkadaşlar. bu 3 maçın 1'inde de 3 puanı getiren en büyük katkıyı verdiğini de unutmayalım.
hesabın var mı? giriş yap