şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hbr)
  • bir zamanlar makro adli ekonomi dergisinin ek olarak verdigi dergi.
  • case study lerin vazgeçilmez örneklerini bünyesinde barındıran, işletme bölümlerinde elden ele gezen yazınlar bütünü
  • dünyanın en prestijli dergilerinden biridir. 2002 yılından itibaren aylık olarak yayınlanmaya başlamıştır. içerisinde işletme'nin tüm dalları ile ilgili her türlü makale, inceleme, araştırma, case study ve başarı öyküleri yer almaktadır. dünyanın en saygın bilim adamları ve akademisyenlerinin çalışmaları burada yayınlanmaktadır. işletme bölümü öğrencilerinin en çok yararlandıkları kaynaklardan biridir.
  • bir harvard üniversitesi yayınıdır. ilk kez 1922'de yayınlanmaya başlamıştır. özellikle işletme bilimine yenilik getiren pek çok makale, gelişme, metod ve uygulama bu dergide çokça bulunmaktadır. daha çok üst düzey yöneticilere ve akademisyenlere hitap etmektedir. yönetim, organizasyon ve işletme ile ilgili karşılaşılan problemlere karşı çözüm üretmekte, okuyanlara pratik çözüm yolları ve ileri uygulamalar konusunda bilgi vermektedir.
  • capital dergisinin icerisinde her ay bir kismi turkce olarak yayinlanacak business bible.
  • hiç alakam olmamasına rağmen bana indirimli abonelik zarfı göndermiş dergidir. ev adresimi nerden buldular hiçbir fikrim yok. taaa oralardan bende gelecek görme ihtimalleri de olmadığına göre kesin vahiy geldi bunlara *
  • peter f. drucker'ın 41 yaşında yazdığı "yönetim yönetmek zorundadır" başlıklı makalesini yayınlayan dergi.
  • demonoid i kullanmamın ana sebeplerinden biri
  • ders kitabı gibi dergileri. acayip keyifli bir sayfa dizaynı var.