şükela:  tümü | bugün
  • birinci tavsiye: princeton, mit veya stanford'da okumak isteyin.
  • gözünü sevdiğimin odtü' sü dururken gitmeyin dediğim tavsiyedir.beyin göçü yapıla yapıla bu hallere düşmedimi güzel ülkemiz zaten.
  • sakin olun panik yapmayın.. azıcık relax olm.!
  • bu tarz okullara girmenin parayla pek alakasi yoktur. bunu bilin.
    anlamiyorum ki zaten nedir bu "aaa amerikada parasi olan herkes en baba okullarda okuyo zaten" mantigi!
  • avukat olcaksan bir de suits izle gaza gel.
  • önce babanızı cumhurbaşkanı yapın.
  • yapamadığınız soruları boş bırakın sonra vaktiniz kalırsa dönüp tekrar bakarsınız.

not: bir arkadaşım oxford'a gitti benim, oradan biliyorum.
  • amerikan universite sistemini iyi denlice bir arastirin, oyle wikipedia dan bakmak ile olmaz.
    harvard in kampusu gunluk guneslik boston caddeleriyle doludur, modayi takip etmek pek kimsenin umrunda olmaz.
    bir bisiklet edinirseniz heryere gitmeniz kolaylasir.
    boston kampusunde sosyal klupler bulundasa agirlik is alani odakli kluplerdedir.
    yurtlarinin hepsi birbirinin ayni gozukuyor, kaybolmamak icin ufak bir harita edinin yoksa labirente donusuyor.
    boston sogugu adami fena carpar, ona gore giyinin.
    oglen karni acikan kampusun merkezindeki carsi gibi yerdeki sandvic ciden 8 dolara kafam kadar sandvic alabilir, onla resmen 4 kisi doyar sakasiz yani icide et dolu, buna ragmen kampusundeki obez sayisi yok denecek kadar azdir, ozellikle guneydeki buyuk kolejlere nazaran yok denebilir.
    metro sistemini oturtursaniz heryere kolay kolay gidersiniz boston icerisinde.
    ders programinizi aldiginiz zaman derslikleri gidip kontrol edin onceden, yoksa son dakikada ararsaniz bulamazsiniz dev gibi kampus.
    college store un da satilan cogu giyim esyasini internetten daha ucuza temin etmenin mumkun.
    sanildiginin aksine tas gibi guzel kizlar da bulunur.
  • gilmore girls seyretmek, bunların başında gelir.
  • olur da bitirebilirseniz pearson hardman'da çalışmak üzere plan yapmayın.
    (bkz: suits)
    pearson hardman