şükela:  tümü | bugün
 • the office dizisinden bu sene sonunda ayrılacak olan steve carell yerine gelebileceği dedikoduları ortaya çıkan usta oyuncu. michael'sız office nasıl olur öngöremeyiz tabi ama keitel dizinin atmosferine ayak uydurabilecek biri sanırım.

  http://www.rightcelebrity.com/?p=9973
 • izledikçe izleyesinizin geldiği ve hayranlığınızın giderek arttığı, oynadığı her rolün (ki bunun içinde çok zıt karakterler bulunmaktadır taxi driver daki pezevenk rolünden, pulp fiction daki wolf karakterine kadar) hakkını sonuna kadar verebilen çok ender aktörlerden biridir.

  bu adamın bir al pacino bir de niro olamayışının tek sebebi emin olun fiziksel görünümü yüzündendir. yüzü oldukça sıradandır ve tek kaybettiği nokta budur. bu sebeple dikkat edilirse oynadıgı karakterlerin çoğunda garip kılıklara bürünür ve mükemmel oyunculugu ile bu sıradanlık kalıbını kırar ve çok farklı boyutlara taşır. velhasıl kelam büyük oyuncudur büyük. izlemeye doyamam.

  bu aktöre karakter oyuncusu demek, sıfatlandırma hatasının da ötesinde büyük bir ayıptır.
 • amerikali delikanli aktor.
 • tarantinonun nerdeyse her filminde oynattığı adam
  güner ümite benzetirim hep
 • festival kapsaminda kendisinin de katilacagi piyano'nun gosteriminin sabahi evden cikarken reservoir dogs dvd'sini evde unutmak tarihin taniklik ettigi en buyuk ahmakliklardan biri olsa gerekti. mr. white gibi bir adamin bembeyaz not defteri sayfasina imza atmasi kabul edilebilecek bir sey degildi kesinlikle.

  mesainin kosturgac dakikalari sonlandiginda dvd satan herhangi bir yere dalip icinde kendisinin oldugu herhangi bir film bulmak icin yaklasik 5 dakikam vardi. ne var ki aklima gelen hic bir filmi, hatta ve hatta holy smoke adli soytari film bile stoklarda bulunmuyordu. en sonunda from dusk till dawn'i akil edebildim ve turkce kapagina aldiramayacak bir ruh hali icinde parayi odeyip sinemaya depar attim. oyle ki kapakta harvey keitel'in gerilerde bir yerlerde durdugunu, ve en onde george clooney'nin bulundugunu ancak kendisine imazalamasi icin uzattigim zaman farketmistim. tabii, bu manzarayi goren keitel soran bakislarla bana bakti :

  harvey keitel : what is this?
  speedy : yes, i'm sorry. this is the turkish version of one of your dvd's. i forgot reservoir dogs at home..
  (harvey keitel gulumser ve imzalar)
  harvey keitel'in yanindaki festival gorevlisi : mr. keitel, we gotta go now.. we gotta hurry..
  speedy : it's 30 minutes away but you'll be there in 10 anyway...
  (harvey keitel yine gulumser, hic bir sey soylemez, yuzyilin fiyaskosu olmustur imza toreni, halbuki ne guzel espri idi..)
 • her sigara yaktığında (o an içmiyorsam) ben de sigara yakmak istiyorum. ortam müsaitse çoğu zaman yakıyorum da. bu kadar mı güzel sigara içilir kardeşim?
 • harvi kaytel olarak okunuyormuş**
 • gecen tokala$tik.
 • bugün ıst. festival kapsamında vakko moda merkezi'nde alphan eşeli ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirmiş büyük aktör. canlı canlı görmek ve dinlemek büyük keyifti.
 • yaşayan efsanelerden biri, en karizma oyunculardan.