şükela:  tümü | bugün soru sor
 • asu tv diye bir kanalda beyaz güvercinler isimli bir çocuk grubuna "islam'ın şartı beştir" diye bir şarkı söyleyip sonra performanstan da memnun kalmayıp bir takım insandan çıkmayacak seslerle şarkıyı yetmezmiş gibi baştan yorumlayan birisidir. insana hayatı sorgulatır. "ben nerede yaşıyorum?", "bu hayat ne için var?", "allah var mı?" (eğer varsa hasan ahmet gökçe kulunu ne zaman/nasıl yaratmıştır?) gibi soruları akla getiren birisidir kendisi. son günlerde beni bu kadar düşündüren başka kimse olmamıştı, kendisine bolca teşekkür ederim.

  kendisini şurdan tadabilirsiniz:
  http://www.facebook.com/…p?v=118717665208&ref=share
 • islam'ın şartının beşincisini hepimizden fazla merak edebilen sunucudur. gözünün içine bakıp "değiimi yaaoo" dediği çocuğun halen şoku atlatamadığı şahsıma malum olmuştur.
 • arkadaşın bir sıkıntısı var ama çözemedim. ya bütünüyle bir ironiyi canlandırıyor ya da başlı başına bir felaket.
 • nasıl bir kimyasal kullanıp bu hale geldiğini henüz çözemediğim zat-ı muhterem.

  (bkz: hayırlı olsun canım kafan çok güzelmiş)
 • zırdeli manyak damgalı bir çamaşır makinası!
 • "g harfinin goncası" gibi ilginç bir tanımlama da yapmıştır.
 • kendisine hay ağzın bal yesin denilebilecek bir hayat karakteridir benim gözümde.orijinal konulardan bahseder güzel konuşur anlayacağınız iyidir,hoştur,ciddidir,bilgilidir,gıcıktır,kendi hesabına hakklıdır,hatta bir okur,bir yazar bir hocadır.şu net ki asla öğrencisine kendisinden farklı ,dışlayıcı, tepeden bakmaz.öğrenci onun için bir süreç içindeki kendi parçası olan ya da öğrettikleri ile kendi parçası olacak olandır yani onun deyimiyle öğrenme ortakları.bu ve benzeri özelliklerinin takdire şayan olduğunu belirteyim.
  ama bir nokta var ki o da ilginçliği bir türlü anlayamıyorum bu konudaki samimiyetini bazen öyle gariplikler yapıyor ki bunu zaten yaptığı için mi yapıyor yoksa bunu yapıyor çünkü şöyle böyle yapmış olarak şu bu hedefine ulaşacak olmak için mi yapıyor???yani kişiden kişiye değişen çekim kuvvetine sahip bir ilginçlik bir gariplik düzeyi vardır karakterinde ama soru bunların kime göre ne kadarı nasılı samimi?kendisi hocam olur daha adamakıllı dersine de girmişliğim yoktur malesef.ama birkaç ders saatlik gözlemim böyledir ha bu arada mail olarak öğrenciye ulaştırdığı yok proje ödevi yok grup sunumu yok bu şu canıma tak ettirmişken bunlardan memnun olan öğrenci sayısı hiçte az değildir.bu arada önerdiği kaliteli filmler ve bunları izlemiş olmamızdan payımıza verdiği notlardan memnuniyetimi belirteyim.
 • alman hristiyan versiyonu icin:

  http://www.youtube.com/watch?v=kn4nl99vb5a

  sadece bizde yok böyleleri yani