şükela:  tümü | bugün
  • 1958 yılında diyarbakır ili dicle ilçesinde doğan ve güllü hanımla evli olan hasan akan'ın cihan ve mahin adlarında iki çocuğu vardır. babası mehmet, annesi ayşe'dir.

anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesinin sosyal bilgiler bölümü lisans tamamlama programından mezun olan hasan akan, öğretmenlik görevine şubat 1982'de başlamış, sırasıyla tekirdağ, van ve diyarbakır illerinde çalışmıştır.

diyarbakır ili merkez namık kemal lisesi sosyal bilgiler öğretmeni iken, 01.03.1994 tarihinde şehit edilmiştir.
  • bir insanın ne kadar saçmalayabileceğini görmek istiyorsanız haber türk'ü açın.

evrim teorisini inançsızlığı yayıcı bir uğraş olarak gören dahi profesör.
  • gerek tipiyle gerek el hareketleriyle fıkradan fırlamış gibi söylemleriyle inanılması güç bir "profesör"dür.

an itibariyle habertürk'te izlenebilir.

"ekonomimiz düşük ve orta teknoloji üzerine dayalı. eğitim sistemimiz çok iyi değil, yurtdışındaki gençler gibi yüksek teknoloji üretemiyor gençlerimiz" gibi birşeyler söyleyen orhan bursalıya anti tez olarak:

"hocam ben 30 ülke gezmiş bir profesörüm. sabahalara kadar barlarda eğlencelerdeler. hiç öyle teknoloji üreten gençlik yok dışarda. bizimki daha iyi bikbikbik"

ayrıca kendisi evrimin dine küfretmek olduğunu da söylüyor
  • "dekan" imiş kendisi. tv'de altta yazınca gördüm.
  • ulvi, ibadet sahibi gencleri yetistirmezsek olmazmis. ınanc ve maddiyati bir araya getirmeliymis ki ilim insanlari uretebilelim. yaratici insanlari islam ilmiyle arttirabilirmisiz.

islam ve bilim, din ve yaraticilik arasinda nasil bir bag kurulabilir bilmiyorum. akla mantiga da uygun gelmiyor.

dalga geçiyor hepsi insan aklıyla. ak parti yamanmasiyla mevki sahibi olanlarin ortak noktasi.
  • (bkz: muamelat) kelimesini 700 yıldır ecdadımız kullandı, bizim de kullanmamız gerek diyerek neden sonuç ilişkisini ilginç dayanaklarla açıklayan bir profesörmüş kendisi , tanımış olduk.

edit:daha fazla dayanamadım, bu adam profesör ise ben de einstein'ım bu derece demek istiyorum, gece gece editlettin hasan hoca , ilahi.
  • allahım allahım.. neler var lan bu ülkede..

profesörmüş bu adam.. harran üniversitesi'nde..

evrim için, "5 milyar yıl önce olmuş denen bi olayın neresi gözlemlenmiş, neresi bilim bunun"

abi açın seyredin, kahrolun.

bi de karşısına koymuşlar ergi deniz özsoy'u.. adam sinir krizi geçirecek lan..

abi cahille tartışmak nedir, neye benzer bir kez daha anladım..

allah düşmanıma vermesin.
  • an itibarıyla habertürk'te yer alan, söylemleriyle zihnimde şafak sezer şimşekleri çaktıran kişi.

prof. imiş...
    harran'da dekan imiş...
    bilim, teori, olay, olgu... gibi birçok temel kavramdan habersiz ama dekanlığa kadar yükselmiş.

toplumca eğitimde sıçtık mı?
    hem de nasıl.
    eyvah, eyvah!