şükela:  tümü | bugün
  • risaeli nur talebesidir. nur cemaatinin 'okuyucular' denilen kısımındandır. bediuzzaman said nursi'nin eserlerini okuyarak risale dersleri yapar. bütün risale dersleri bir çok formatta internet sitesinden mevcuttur.

internet sitesi için : www.nurdersi.com

ben ondan iyi risale okuyan görmedim gerçekten. konuya gerçekten hakim. kolay anlaşılacak şekilde yapıyor dersleri. tatlı su müslümanlarına biraz sert gelebilir. fakat hakikat dersleri yapıyor. ve hakikatlar serttir.

allah kendisinden razı olsun. bana fena ufuklar açmışlığı vardır.

gelecekten not : bu adam böyle bir adam değildi. eskiden böyle şeyler düşünürdüm hakkında güzel konuşuyordu. derdi kitap okumak ve anlatmaktı. son süreçte bir kaç yıldır o çizgiden çıkıp başka şeylerden bahsettiğinden beri artık kendisini dinlemiyordum. son söylediği şeye de tabi ki katılmıyorum. risalei nur talebesi kıvanımdan çıkıp siyasal islamcı kıvamına getirmişler adamı bu sırada. iyi risale anlatmak iyi birisi olmak anlamına gelmiyor.
  • fetö'nün kendi cemaatine büyü ve sihir yaptırdığını anlattığı bir sohbeti mevcuttur.
  • fethullahcilarin ataturke saldirip kendini aklama cabalarina katilmis katiksiz orospu cocugu.
  • atatürk'ün annesi genelevde çalışıyordu diyen pislik. savcılar bari bunu alsınlar ya.

https://twitter.com/…lldu/status/861823497915576320
  • atatürk'ün yaptıkları zoruna giden bir dönme olması ihtimali yüksektir.

bu ve bunun gibilere imkan verildiğinde attaürk'ün kurduğu meclise f-16 ile bomba atmaktan dahi çekinmezler. o yüzden böyle yılanların başını ezmek gerekir.
  • (bkz: katıksız)
  • şeref yoksunu bir organizmanın adı.
  • hem p.ç deyip, hem mahkemede ispat ettim deyip, hem de babası o değil şuydu diyerek kendi kendini hızla yalanlayan, bunun gibi birçok yerde mantık ve akıl yoksunluğu yaşayan kendinden daha yoksunları arkasına takmış, sürükleyen bu kişi, ülkemizin içine düştüğü acı halin önemli bir parçasıdır.
  • said nursi haininin peşinden giden bir hain.
    çare istiklal mahkemeleri.
  • cezasini 90 larda cekmemistir . cezasini benim gibi vatansever ataturk ilke ve inklaplari ve gorusleri ile buyumus bir vatan evladi ile yuz yuze geldiginde yasina basina bakmadan cekecektir. karaktersiz haysiyetsiz beyinsiz herif.