• acele ile teknik direktör getirdi, ondan kimsenin haberi olmadı diyenlere saplamıştır.

santos'a hitap ederken, 1 aydır sizinle görüşüyüroz, son 5 maçımızı izlediniz dedi. laf arasında güzel sokuyor böyle lafları.

işin garibi son 5 maçımızı izleyen santos, bu görevi nasıl kabul etti amk.
  • kazandığı seçim sonrasında yapmış olduğu ilk konuşmaya mustafa kemal atatürk ve silah arkadaşlarına minnetle başlamış, kongrede rakibi olan serdal adalı'ya centilmence mücadelesi için teşekkür etmiş ve büyük bir beşiktaşlı olduğunu söylemiş, eşine, çocuklarına, yönetim kurulu üyelerine, kendisini destekleyen desteklemeyen herkese teşekkür edip, en kısa sürede anıtkabir ziyareti yapacağını söyleyerek konuşmasını bitirmiştir.

neden süleyman seba'nın yolundan gidilmesi gerektiğini ve bu yolun ne olduğunu çok güzel özetlemiştir.
  • hasan arat karsitlarinin “besiktasin kongre dinamikleri farklidir” cumlesi besiktas kulubunun nasil ele ayaga dustugunun acik ifadesidir.

farkli dinamik dedikleri su; demiroren kendi sirketinde calisan 500 kisiyi uye yapar aidatlarini yatirir, ahmet nir cebi sirketinde calisan 500 kisiyi uye yapar , emre kocadag 500 kisiyi uye yapar , bilmem ne dernegi baskani 500 kisi uye yapar vs . hatta denetleme kurulu bir bankanin bir subesinden ayni gun 1700 kisinin aidatinin yatirildigini tespit etmisti.lan adam 1700 kisiyi uye yapmis ya , kumpasa bakar misiniz.

bu bot uyeler secim gunu patronlari kimi isaret ederse ona oy verirler cunku zaten cogu fenerli gsli vs tipelerdir skinde bile olmaz alacagi paraya bakar.

bot uyelerle her kongrede kendi adamlarini sectirenlere yeter demek icin herkes gelsin oyunu versin. kime verirsen ver ama besiktas kulubunun bot uyelerle yonetiesine izin verme.

yoksa besiktas kalmayacak.
  • ben bir fenerbahçe'li olarak beşiktaş'i cok iyi yönetmesini, beşiktaş gibi büyük bir kulübün turk futbolu için yine yeniden rekabetçi olmasını çok isterim. galatasaray'in da çok güçlü olmasını isterim. üçüncü büyük, en büyük, az büyük, çok büyük salaklıkları bir tarafa ; sarısı kırmızısi laciverti siyahı beyazi hepsi çok büyük, hepsi en büyük. hepsini destekleyen canımız ciğerlerimiz var. hepsinin türk olmayan takımlara karşı galibiyet duruşu var. olmalı. siyahinla beyazınla şanlı tarihinle çok yaşa beşiktaş. yeni dönemin başarılar dolsun beşiktaş.
  • bugunun sartlarinda besiktas'in menfaati kendisinin baskan secilmesidir. bir kongre uyesi olarak da kendisine gonul rahatligi ile oy atacagim zira icinde bulundugumuz durumu kavramis ve populist uc bes transfer ile taraftarin gozunu boyamaya calismayacak kadar sagduyulu bir goruntu icerisinde.

rakibi olarak gozuken serdal adali takimin rezil oldugu yillarda yaptigi saibeli transferler ile ovune dursun kendisinin bugun o parlak yaftali transferleri surdurecek parasi dahi yoktur, ilaveten besiktas baskanligi makami bir baska makam ile (tjk) birlikte idareten goturulecek bir makam degildir, olamaz.

bir adayi degerlendirirken destekcilerine de bakmak gerek, serdal adali'yi demiroren desteklerken hasan arat'i nevzat demir destekliyor. bu bile karar vermek icin kafidir.

secim sonrasi editi: ne mutlu ki baskanimiz hasan arat olmustur, umarim bizi hayal kirikligina ugratmaz.
  • ne alaka demeyin, milyon oy alan cehape bile yıllardır şöyle kusursuz bir organizasyon yapamadı.

beşiktaşlı olduğum için söylemiyorum ama başkan üzerimize resmen kürekle vizyon attı. ne özlemişiz be düzgün proje, hedef, gerçekçi bir amaç duymayı.

ulan vallahi ülkece ne hasret kaldık be yenilikçi, mevcut dünya düzenine, gelişmişliğine uygun bir vizyon duymaya. allah'ın belaları yaa 21. yy'da mahkum edildik her alanda arap gericiliğine. içimiz ekşidi artık. koskoca ülke resmen ayak kokar oldu.

başarır başaramaz ama verdiği intibaya göre ve kulübün futbol başarısından bağımsız konuşuyorum. şu organizasyondan profesyonellik akıyor abi. ah güzel ülkem benim ah.
  • "necip'i öven adamdan hayır gelmez" minvalinde entryler girilmiş yukarılarda.

adam "necip şöyle iyi, böyle süper, böyle dünya yıldızı" gibi bir söylemde bulunmadı. necip'in esas yerinin orta saha olduğunu ancak stopere yapılan 347579475 tane transfere rağmen yine gidip orada necip'in oynadığını, milyon eurolar döküp takıma bir türlü sağlam stoper alınamadığını, o sağlam stoperin bir türlü "bulunamadığını" bu nedenle necip'in orada oynamak zorunda kaldığını ve zorlandığını söyledi. "necip'i övmek" değil yani bu.

mazbatayı alır almaz fransa'ya gitmiş. güzel haberlerle döner inşallah canımız başkanımız.
  • gökhan dinç denilen gazeteci kılıklı soytarıyı itin götüne sokup çıkarmıştır. helal olsun. senin karşında koca beşiktaş jk başkanı var. o nasıl oturma şekli o nasıl üslup? saygısız adam. beşiktaş jk halka açık şirket yanlış rakamlar vererek spekülasyon yapmayın spk'ya şikayet ederiz demenin neresi tehdit. tekrardan helal olsun hasan arat. burası beşiktaş herkes haddini hududunu bilecek.
  • basin toplantısında hoplatmaya devam eden başkan.

kahvede oturur gibi tek kol yanda, gevrek gevrek, yaprak yaprak konuşan muhabire gerekli cevabı vermiş, muhabir ustelemesine cevabı vermeye devam etmiş, hasan başkanın alkışlanmasi üzerine

-basın toplantısında alkışı da ilk defa görüyorum

diyen muhabiri

+bundan sonra daha çok şey göreceksiniz

diyerek hoplatmaya devam etmistir

bu gevrek, yaprak arkadaş sonra hoplaya hoplaya basın toplantısını terk etti

yallah, aspora amk
  • hakkında olumsuz yorum yazan profillere tıklayıp ne sıklıkla kimlere ne yazdıklarına bakarak az buçuk kim olduğunu anlayabilirsiniz.
    beşiktaş'ı beşiktaşlılar yönetecek. alıştı muktedir takımı her yerde icbarla is yapmaya. ha bugün ha yarın. benim takımımı terkedip defolup şirketlerinize döneceksiniz. benim çocukluk aşkım sizin çocuklarınızın parkı değil. bunu o kafanıza sokacaksınız.
    sırf entrylere cevap olsun diye tekrar tekrar yazıyorum çünkü sizin utanmanız yok. yazık.
hesabın var mı? giriş yap