şükela:  tümü | bugün
 • milletvekili. ilkokul sınıf arkadaşlarımdan birinin babası. kapanan kmp* televizyonunun sahibi. bir aralar da bbd bayisiydi. bir sürücü kursu vardır.
 • bu geleneksel isimde cok insan var sanırım. hasan aydin atv haber edıtorlerindendir. meslekte, haberciligi hele de televizyon haberciligini incelikleriyle bilen az sayidaki gazeteciden biridir. dürüstlüğü, acık sözlülüğü ve ödün vermez tavrı saygı uyandırır. titizdir, mukemmeliyetcidir, ailesine düskündür, ayrica yengec burcudur. kendisini bu gece rüyamda "ölmüş" gördüm, cok ağladim, sanırım ömrü uzadı. severim hem de cok...
 • bahçelievler anadolu lisesinde olan bir hoca, çok komik bir insandır. mezuniyet törenimizde tezahurat yaptığımız tek hoca. ters gitmezse dünya tatlısıdır. koyu fenerlidir.
 • atv haber editoru olan hasan aydin sahane bir ev sahibidir. kirmizi yanaklari, adeta kendisiyle butunlesmis gozlukleri vardir. sohbetlerde illa ki muhalefet edecek bir konu bulur. ama pek akilli ve bilgili olmasi dolayisiyla onla girilen tartismalar cok zevkli gecer. dans etmesini izlemeye doyum olmaz. kiziyla olan muhabbetlerini de... bir de pek akilli secimler yapar. en bi akilli secimi, guzel esidir. ailecek severiz biz bunlari. *
 • turk atletizmi tarihinde onemli bir isim , buyuk bir sporcu , buyuk bir yonetici .yuksek atlamayla basladigi basladigi atletizmde; atletizm federasyonunun ust yonetimine kadar yukselmistir. asker kokenli olup silahlı kuvvetlerin bugunku anlamda atletizm derecelerinde onemli payı vardır. yenilikci,modern ve devrimci bir insan, bir antrenordur.. bugun vefat etti. allah rahmet eylesin.
 • inanılmaz bir yardımcı doçent ilahiyatçı. din felsefesini doğru biçimde yapabilen, özetle bunun metafizik olduğunu bilimin işi olmadığını ve öznel olduğunu, tanrının varlığının kozmolojik kanıtla kanıtlanmasının gerekli olmadığını ve yanlış olduğunu savunan hep konuşsa da hep dinlesem dediğim bir şeyi anlatabilme yeteneği gelişmiş sosyal bilim adamıdır kendisi.

  kendisinin evrim sempozyumundaki konuşmasına şuradan ulaşılabilir:
  http://vimeo.com/6114544
 • müthiş bir tartışma tekniği vardır ve tespitleri de aynı derecede güzeldir. bugüne dek sevebildiğim tek ilahıyatçıdır. sanırım ülkemizde türünün tek örneğidir.
 • anadolu ajansı'ndan emekli olan foto muhabiri.
 • dine sosyolojik, bilimsel ve kültürel olarak yaklaşan, özetle dindar olmayan, hatta dininden utanan ülkemiz ilahiyatçılardandır. peygamber efendimiz (sav)'e haşa muhammed diye hitap eder. evrimcilerle bir araya geldiğinde nasıl olup da onlara kendimi beğendireceğim diye 10 takla atar. katıldığı programlarda üslubu, kullandığı dil, dine karşı soğuk ve üstten bakış açısı nedeniyle bende bir müslüman olarak hep utanma duygusu uyandırmıştır.
  keşke ilahiyatçı olmasaydı da, açık açık tarafını belli etseydi, ne biz rahatsız olsaydık ne de o bu duruma düşmeseydi.