*

şükela:  tümü | bugün
  • özel kliniğinde çalışan veteriner hekime tecavüz ettiği iddia edilmekte olan ankara üniversitesi veteriner fakültesi öğretim üyesi.

kaynak
  • cinsel saldırıda bulunduğu ve tehdit ettiği kız boyun eğmeyip olayı ailesine ve polise anlatınca “bana komplo kuruldu” demiş

lan sen kimsin ki sivrisinek kılıklı.
    23 yaşında gencecik kızın işi gücü yok senin gibi kart tipsizin tekine komplo kuracak.

tanım: 2 saat önce tutuklanmış, sapık profesör.
  • linc edip kemiklerini kirarsak zannediyorum bir daha yapamaz.
  • kliniğinde nöbetçi olarak çalışan genç kıza darp ve tecavüz ettiği söyleniyor.
  • ismini google'a yazınca ilk çıkan haberlerden birisi de bu. 2016 yılında üstü örtülen bir olayın daha olduğu anlaşılıyor.
  • her turlu kufrun eksik kalacagi yaratik. kliniginde calisan veterinere tecavuz ve darp suclamasiyla tutuklanmistir.
  • senin ben aldığın o unvan sebepli insanlara her şeyi yapabileceğini sandığın o kara cahil, o leş kafa yapını sikeyim şerefsiz.

eğer haberler anlatıldığı gibiyse sadece bu puşt değil, tecavüze uğrayıp darp edilen kızı o haldeyken bile ikna etmeye çalışan; onurunu, şerefini ayaklar altına almasını arsızca isteyebilen o iki namussuz da yargılamalı!

ulan edebini hayasını siktiğimin evlatları, böyle basit mi sandınız bir genç kızın hayatını karartmayı ve üstünün bu şekilde örtbas edilebilmesini!
  • klinigine giden her kadin hasta sahibine tacizde bulunmaya calisan bir sapıktır. tutuklanmasina cok sevindim.
  • nedense ana akım medyada hakkında herhangi bir haber veya bilgiye ulaşamadığım kişidir.
    ancak birgün, a24 gibi haber sitelerinde haber niteliği taşıdığı düşünüldüğünden olsa gerek yer verilmiş.