şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: milli piyango anadolu lisesi)
  komik bi edebiyat hocasiydi lisede.durmadan futbol muhabbeti yapardi.ama ne yazıkki biraz ezikti.sovalye yuzugu falan vardi serce parmagında bide bıyıklarını boyuyodu galıba..
 • sırtı tahtaya dönükken sağ omzunun üstünden tuttuğu tebeşirle üçüncü dereceden denklem çözebilen
  cağaloğlu anadolu lisesi efsanesi. ruhu şad olsun.
 • (bkz: veterinerium)
 • veterinerium kliniğindeki doktorumsu kişilik.

  çok ciddi bir cilt probremi yaşayan kedimi, ünlü bir klinik olduğu için bu doktorumsu kişiliğe götürme hatasında bulundum. popüler olmasına ve deli para kırmasına rağmen hayvan sevgisinden mahrum ve tamamiyle ilgisiz bu şahsiyet, kedime yapayalnış bir tedavi uyguladı. yaklaşık 3 gün boyunca kedinin klinikte kalması gerektiğini söyledi ve uyguladığı hormon tedavisi nedeniyle her geçen gün sonunda kedimi biraz daha zayıflamış ve vucudunda azıcık tüy kalmış bir şekilde gördüm. 3. günün sonunda hayvan resmen yarı ölüydü ve hala klinikte orada kalması gerektiğini, bu hormon tedavisine ihtiyacı olduğunu söyledi. hasan bulut!

  ölecekse benim yanımda geçirsin son günlerini diyerek kendisini klinikten aldım. görenler acı çekmesin ötenazi yapın diyordu. benim halim ise daha da içler acısıydı. sonra annemin ısrarıyla başka bir hekime gösterdik ve o hekim kurtardı kedimi. acı gerçek ise kedimin hormona ihtiyacı olmayışını öğrenişim oldu. bambaşka bir hastalığı vardı.

  hiç sevmem öyle sözlükten çemkirenleri.. ilk defa yapıyorum sanırım. ancak doluyum sözlük..

  bu adını unuttuğum kişinin adını geçenlerde haberlerde duydum. kendisinin bir müşteriden dayak yediği haberiydi bu haber..

  daha ne diyebilirim ki..
 • az önce youtube'da adeta fink atarken denk geldiğim dansçı. özellikle türkiye'de gördüğüm en yetenekli popper olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. dünya çapında bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. bu tarz dansları izlemeyi seven birisi olarak (oldukça da takip etmeye çalışırım diyeyim) keşke şu tırt yarışmada daha ileri gitseydi diye düşünüyorum ama acun'un sonda söylediği laf zaten bu işten pek anlamadığını gösterir nitelikte. anca michael jackson tarzı danslar iş yapıyor bu ülkede zaten ona kalsa.

  http://www.youtube.com/watch?v=33mzfubiz9e
 • ege üniversitesi bilgisayar mühendisliği'nin saygıdeğer hocalarından.

  bölümde algoritma analizi ve paralel programlama derslerini vermekteydi hatırladığım kadarıyla. dersi muntazam anlatan, öğrenciyi sıkmayan, yardımsever bir hocadır.