şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iki paragraf uzunluğunda cümleler kurarken, bikaç önermesi olan şakalar yapabilmesinin yanında girdiği her işte yeteneği ve yaratıcılığıyla öne çıkan başarılı mizahçı ve senaryo yazarıdır. çoğu zaman muhabbetlerinde neşesi ve enerjisiyle insanı yorabilir. aldığım istihbarata göre ustasından icazet alarak, okulum dediği bkm ile yollarını ayırmış. sebebi ise kendi projelerini yapacak olmasıymış. eğer doğruysa heyecan verici bir haberdir. belki onu tanımayanlar için biraz iddialı olabilir ama kendine has mizahıyla yeni neslin en iyisi olmaya adaydır.
  • doğaçlamalarıyla fark yaratan adam. tatlı tatlı gömüyor seyirciyi bir yandan fakat sürekli diyalog halinde olması güzel bir ortam yaratıyor. gidilesi, izlenesi. sevgilerle, yiğit koleji.
  • bugün gösterisine gittiğim ve çok başarılı bulduğum bir arkadaş, seyircileri de katarak yaptığı doğaçlamalar çok iyiydi ama keşke benim işsizlik mevzusunu fazla kurcalamasaydın :d he bir de ek olarak 4 üniversite bitirmiş ablayla çok uğraştın, benimle ilgili o kadar şaka yapsan ben kaldırabilirdim hatta gülmekten yere düşebilirdim ama öyle eziklik hisseden insanların fazla üstüne gitme çünkü amaçsız bi şekilde seni her yerde kötüler o tipler.
  • an itibari ile güldür güldürde yarıdıyor. harbi komik çocuk lan.
  • dün akşam bkm mutfak sahnede gösterisini izleme fırsatı bulduğum, sayesinde bol kahkahalı eğlenceli bir vakit geçirdiğim, başarılı bir komedyen olma yolunda ilerleyen stand-up insani.

yalnızca biraz diksiyon çalışması ve hikayelerini daha derli toplu anlatmasında yarar görüyorum.

seyirciyle iletişimi gayet hoş, sıcak, sanki evde bir arkadaşınla muhabbet ediyormuş gibi hissettiriyor.

85 doğumlu, malatyalı, ıstanbul-güngören'de yaşamış.
    kelebeğin rüyası'nda rol almış.
  • güldür güldür'de tesadüfen karşılaştım.

geçişler henüz izleyiciyi narkoz edecek akıcılıkta değil ("hani şey var ya" diye bağlamalardan bahsediyorum, gerçi kısa süreli tv versiyonu olduğu için de olabilir), daldan dala atlıyor hissi oluşuyor. bir yerde metnini bile unuttu ama kim bu adam diye arama ihtiyacı hissettirdi. kesinlikle çok samimi. tesbitler iyi, vücut dili de. böyle inanarak anlatıyor. daha uzun seyretmek isterim.
  • fazlasıyla iyi tespitleri olan stand-up kişisi.
  • diksiyonu böyle kalsın ama konuları bağlamak noktasında gerçekten kötü
  • mizah anlayışı, anlatımı hoş komik güldürüyor ben beğendim. fakat güldür güldür ün bilmem kaçıncı bölümü hatırlamıyorum ama hasan can
    -"bugünlük benden bu kadar" gibi bir cümle kurarak stand-up unu bitirdiğini dile getirdi, izleyicilerden birisi
    +''bitti bu kadar'' gibi bir cümle sarf edince hasan can da
    -''söylediğin iyi oldu ya bilmiyoduk ahaha'' diyerek izleyiciye cevap vermiştir.

izleyici hödüklük yapıp öyle bir cümle söylemiş evet yanlış. ama sen o şekilde sahneden ergen gibi tepki vermemelisin itici oluyorsun. olmuyo yakışmıyo sana. cool olmuyosun.
  • 30 yaşında saçlarına ak düşmüş mühendis abiyle dün gece fena makara yapan güldürü devriminin genç neferi stand-up adamı. bir de tevazu sahibi, ekşi okuyucusu.