• maalesef kendisinin tipini çok beğeniyorum. özellikle gülüşünü. aşırı çekici, tatlı geliyor gözüme. sanırım tek beğenen ben değilim programda kendisine asılan konuklar oluyor. hiçbirini değerlendirmediği kesin. içlerinde güzeller de var yani. artık etik mi bulmuyor yoksa sevgilisi mi var onu bilemeyeceğim. cem yılmaz bunun ekmeğini çok yedi o neden yemiyor aşırı merak ediyorum.
  • murat boz'un konuk olduğu bölümde salondaki izleyiciler de harika iş çıkarttı murat boz da. gözümden yaş geldi. bitsin istemedim.
  • 4 gün evvelsine kadar sağda solda gördüğüm kısa videoları, sosyal medyada hakkındaki olumsuz yorumları baz alarak enteresan bir biçimde kendisine uyuz oluyor, konuşanları asla izlemiyordum.

pazartesi murat boz ile olan programından bir kesit gördüm yaptıkları muhabbeti de anlamadığım için konuşanlara uzun bakayım dedim veeeeeee bayıldım. inanılmaz önyargılı davranmışım. son derece hazırcevap ve komik bir adam. ofansif mizah yapıyor, çok zekice diyemem her ofansif şakasına, yer yer cinsiyetçi ve şekilci de denebilir ama genel olarak seyircisinde kredibilitesi yüksek ve şakayı ortama yedirebiliyor. ben beğendim kendisini. bundan böyle işlerine bakar olurum.
  • eve gelen arkadaşlar ısrarı ile ilk defa izledim. böyle ıq problemi görmedim. izleyen ve izlettirenlerle ilgili bir fikrim oluştu. zeka ve ortadoğu seks açlığı ve onun yarattığı kolpacılık arasında yaşayan insanlarla ilgili bir fikir sahibi olamamda faydalı oldu. böyle pespayelik de anca burada kitlesel olarak sevilirdi.
  • son sezon 3.bölümüyle yarmıştır...bu arada evet gülerek severek izliyorum.
  • bazı çok sevdiğim insanların buna güldüğünü öğrenip kahroldum. hayatlarında neyin ters gittiğine dair daha yakın şekilde iletişime geçtim. ne yazık ki iş hayatlarında maruz kaldıkları kitle yüzünden geçici iq düşüş sorunu yaşadıkları ortaya çıktı. tedaviye başlandı umarım iyileşecek ve bu komemedyene gülmeyi bırakacaklar. tüm temennimiz bu yönde..
  • birine izlediği bir içerik yüzünden zekası ve/ya kültürü ile ilgili hakaret etmek veya aşağılamak sanırım çok seviyeli bir davranış olmasa gerek!

hasan can kaya'ya gelicek olursak, birilerini güldürüyor ve mutlu ediyor. hele ki günümüzde gülmenin ne kadar zor olduğu, hatta insanların trafikte korna yüzünden kavga ettiği bir ülkede bence gayet değerli bir iş yapıyor.

içeriğini beğenmeyebiliriz fakat oldukça büyük bir kitleyi sürekli eğlendirip güldürttüğüne göre birçok siyasetçiden bile faydalı bir iş yapıyor.
  • bu kadar saygısızlığa ve seviyesizliğe nasıl gülüyorsunuz olm ya?
    bakın mesele küfür, argo falan değil.
    cem yılmaz da argo espriler yapıyor, başka komedyenler de cinsellik içeren şakalar yapıyor. mevzu o değil.
    bu arkadaş bildiğin seviyesizlik yapıyor.
    seyirciye "karın çok güzelmiş. hatta ben şaşırdım bu adam bu kızı nasıl ayarlamış" diyor. herif de gülüyor kikiki.
    lan siz nasıl bir kitlesiniz, ne çeşit bir seyirci grubusunuz, ne gebeş bir mizah anlayışınız var ya?
    bakın arkadaşlar bu mizah falan değil.
    başka bir erkek benim karım veya kız arkadaşım hakkında böyle konuşamaz, "ne güzelmiş lan senin karın" diyemez, beni yersiz şakalarla küçük düşürmez, aşağılayamaz.
    bunun özgüvenle de alakası yok he. kendinizi kandırmayın hiç.
    karın ne güzel senin! bak bak. adamın iki kaşının ortasına kafayı gömerim olm ben. ne anlatıyorsunuz siz?
    elbette mizahta bir parça iğneleme olur ama bu aşağılanma biçiminden haz alıyorsanız sizde sıkıntı var demektir.
    haberiniz olsun.
    şapkanızı önünüze koyun derim.
  • sevene saygı duyarım da bence geneli komik değil.skerim sokarım seyirciye bodoslama hakaretle işi götürüyor bence.rahmetli huysuz virjinde arada seyirciye sokardı lafı ama bu kadar direkt değildi ölçülüydü.evet hazır cevap zaten oradan işi götürüyor, yoksa zaten kendi hikayesi pek yok, seyirci anılarını hazır cevaplıkla yönlendiriyor tarzı bu.
    başka bir esprisi yok.
  • avam kesimin cem yılmaz'ıdır.
hesabın var mı? giriş yap