• adam güzel bir proje yaptı ve kazanıyor. şu servet düşmanlığını bırakın bence. çıkıp sahneye cem yılmaz gibi bireysel espiri yapmak çok zor bir şey. ancak türk halkı gibi güzel paslayabilen herkesin komedyen adayı olduğu bir toplumda konuşanlar projesi büyük bir cevher. adam kendini biraz geliştirse ve tekrara düşmemeyi başarsa on yıllarca bu program sürer. tabi bu tempoda pek mümkün değil bu süreklilik.

edit: türkçe dersinden kalmayan herkes anlamıştır ki başlığı ben açmadım. link diye bunu gönderdiler: https://www.sirketdedikodulari.com/…udak-ucuklatti/
  • doğru zaman da hayatın ona sunduğu kariyerde sıçrama (altın dokunuş) imkanından sonuna kadar nasiplenmek.

herkesin gani gani kazançlı kapıları olsun.
    (dualarda nine gibi ol bvucjı)
  • hayatın amacı 40 milyon tl'ye ev almak için kırk takla atmak ise tebrik ediyorum
    edit:- gelen ağır mesajlar üzerine kardeşim bu adam kimdir bana sana ya da topluma ne katkısı var popüler kültürün balonu bana göre sen 40 lira bulamazsın adam 40 milyon tl ev alıyor bir de bunun için başlık açıyorsun biraz daha okşayın seneye 80 milyona da ev alır ben adama kızmıyorum aslında siz varsnız ya her şeyi verirsiniz
    tanim:- lise çağlarında yaptığımız esprileri kameraya çeken şahıs
  • kıskanıyorum paraların böyle kişilerde olmasını. futbolcuları, şarkıcıları ve hasan can kaya gibi bir mesleğe sahip olup da böyle para kaldıranları gördükçe çok kıskanıyorum. maddi manada bir üretim yok, insanlık hayrına bir şey yok. genel olarak o kadar boş ki, böyle boş şeylerin bu kadar para etmesi zoruma gidiyor. çok adaletsiz bu dünya.
  • küfür ederek kazanılan para ile yapılan eylem.
    elimizle ünlü yaratıyoruz sonra da sinirlenince onları yiyoruz.
    put gibi aq.
  • haberdeki fotoğrafı görünce dedim 40 milyonluk ev almış çok belli.

cem yılmaz da böyle uçak almıştı, gençler bilmez.
  • tebrik ediyorum kendisini birazdan burası servet düşmanlarının kıskançlık dolu yazılarıyla dolacak.
  • evi siz aldınız... hck değil.
    sızlanmaya gerek yok.

topçusundan popçusuna kadar zibille milyoneri siz besliyorsunuz.
    şimdi tiktokçusu, infuluensırı, yuutubırı...
    yoksulluğun, varoşluğun sömürüsünü yapan repçisi...
    hepsi milyoner.

kesenize bereket.
    zenginsiniz valla.
  • hem de krediyle almış! levent'te bile olsa, bu konjonktürde, amortismana tabi varlığa 44 kilo altın veya 3.5 ton gümüş parası ödemiş!
    ekonomiden zerre anlamadığını, popüler sürü kültürünun ne derece esiri olduğunu kanıtlamıştır. bir kaç seneye kalmaz pişman olacağı bir is yapmıştır. at fava bekle.
  • işini ciddi yapan binlerce hayat kurtaran bir profesorün bile geçinemediği bir ülkede total izleyiciye hizmet edip kalitesiz insanların bu kadar rahat yaşamaları sinir bozucu ve isyan ettirici bir olay.
    bu adamı izlemekten keyif almak bence büyük bir kalitesizlik göstergesi.
    ha o kravatı da extra antipatik.
hesabın var mı? giriş yap