• "ahmet ağaoğlu alkollüydü midem bulandı " dedikten sonra ahmet ağaoğlu "hayatımda hiç alkol kullanmadım, şimdi alkol muayenesi yaptıracağım " demiştir ve "ben ona demedim" diyerek çark etmiştir alanyaspor başkanı bu şahıs. canlı yayında göz göre alkollü diyerek teşhir etmiştir üstteki arkadaşın belirttiği gibi. ve yalan söylemiştir. ahmet ağaoğlu 'nun beyanına göre de telefonundan bakan kardeşini göstererek üstü kapalı tehdit etmiştir. ışte futbolda siyaset bu yüzden tehlikeli. ışte bu yüzden diyoruz ki futbolu, dini, siyaseti birbirine bu kadar sokmayın. ben yıllardır takip ederim bu ligi ilk defa bu kadar siyasi tartışmanın olduğu bir lig izliyorum, utanıyorum.
  • alanyaspor başkanı. https://eksiup.com/089f327ac496
  • galatasaray düşmanlığını her fırsatta kusan alanyaspor başkanı.
  • küfür ettiği insanlar üzerine yürüyünce canlı yayın açıp karşısındakileri korkutmaya çalışacak kadar aciz bir adam. lan şunu 10 yaşındaki çocuk yapsa utanır anlatmaya çıkıp bir de tvde abimi gösterdim diyor.
  • türkiye'nin en iyi transfer aklıdır. göreve geldiğinden beri aldığı da kar, sattığı da kar. daha bugün ilk maçtan görüldü ki yine harika adamlar bulup getirmiş. alanya bu düzende giderse birkaç yıl içinde bursa ve başakşehir'den sonraki yeni şampiyon olabilir.
  • aytemiz alanyaspor başkanı. antalya milletvekili ve dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu'nun ağabeyi oluyor.
  • bakan olan kardeşinin adını kullanarak tehditler savurmaktan geri durmayan karaktersiz alanyaspor başkanı.

video linki
  • ne tesadüfidirki yükselişi mevlütle aynı anda olmuştur.
  • bugün bu adamın yaptıklarının aynısını alper potuk transferinde halil ünal ve eskişehirspor yaptı.
    aynı durumda bu adam ve kulübünü de görürüz inşallah.
    tanım: bu sene küme düşecek bir takımın başkanı
  • bugün oynanan galatasaray alanyaspor maçından sonra intiba'da döner yemek yerken karşılaştığım başkan. kendisi stadyumdan geldiğimi anlayıp yanıma gelerek samimi bir sohbette bulundu. severiz başkanı.
hesabın var mı? giriş yap