• soyadına bakarak hz musa'nın soyundan geldiğini tahmin ettiğim zat-ı muhterem.
  • hayat sevince güzel dizisinde gitar çalan ve burak çelik ile ekin mert daymaz'ın tersine vücudunu sergileyip durmayan romantik yakışıklıyı oynayan afet. o da best model yarışmasından geçmiş ama insanı çıldırtma katsayısı burak ve ekin mert'e göre bir tık aşağıda.

yine de oldu mu böyle sevgilisi olmalı insanın.
  • bütün tatlış potansiyeli eril eril bir dizide heba edilen yakışıklı. tüm dünyada izlenecek lgbt temalı bir netflix dizisinde başrol olabilirdi.
  • yalnız kurt dizisindeki imajı ile moritz bleibtreu'nun gençliğine benzeyen oyuncu. * ***
  • 4n1k kadrosundan neden çıktığını yada çıkarıldığını anlamadığım oyuncu ve model. bu konu hakkında internette birseyler bulabilir miyim diye baktığımda yazılarına denk geldim... modellik yarışmalariyla ilgili yazısından dolayi mi kadroda kendine yer bulamadi acaba diye sormadan edemiyor insan...

ayrıca kendisi tam bir akdeniz yakışıklısı kardeşimi, vücut desen antik yunan heykelleri gibi... cast ajanslarının çoktan kapısında sıra olmasi lazımken kanal 7 de oynuyor olmasi biraz garip... kucumsedigim için söylemiyorum ama 4n1k gibi reklam bütçesi bu kadar büyük bir yapımdan sonra alıp yürümesi gerekirdi diye düşünüyorum..

edit: sağ olsun arkadaşlardan biri yeşillendirdi acun keşfetmiş kendisini sanırım aleyna'nın müzikalinde oynuyormuş. yakışır reise.
hesabın var mı? giriş yap