şükela:  tümü | bugün
 • sivas cumhuriyet üniversitesinde veterinerlik bölümünde hoca. ıddiaya göre bir köpeğin ögrencilerin gözü önünde kadavra olmasi açısından bogazini kesmiş. ellerinde her turlu delil var iddia sahiplerinin. ogrenciler hocamaeluzatma diye bir akim da baslatmislar.

  https://www.instagram.com/…heet&igshid=u70b99k6gv1q

  bilgiyi verdikten sonra sunu soyleyebilirim ki olayin gercekligine inaniyorum. allah o hocanin da ogrencilerin de belasini versin. umarim hepsi cezalandirilir.
 • iddialara ve görüntülere göre canlı canlı köpek öldüren birisi.

  not: aşağıdaki linkte ilgili görseller mevcut. fakat yüreği kaldırmayan bu flood'a bakmasın. zira hayvancağızın kesilişi var.

  https://twitter.com/…tatus/1003348547494973440?s=20

  öğrencileri bir de #hocamaeluzatma şeklinde bir hashtag açmışlar.

  buna hoca diyenin dünya üzerindeki varlığı tekrar sorgulanmalıdır.

  yetkili kurumlar harekete geçer mi geçmez mi, ya da geçse de bu yaptığı yanına kalır mı kalmaz mı büyük soru. soru tabi ki retorik.

  bu varlıklarla aynı memleketi, aynı gezegeni, aynı evreni paylaşıyor olmak çok korkunç. çok.

  eğer iddialar doğruyla, o köpeğin yerinde olmasını istediğim kişi. öyle anesteziyle falan da uğraşmayacaksın bu mahluklar için.

  bugün canlı canlı bir köpeğin boğazını kesen, yarın canlı canlı bir insanın da boğazını keser. bu yaratıklara acil önlem alınmalı, hem de çok acil.
 • allah o hocanın da o #hocamaeluzatma diyen öğrencilerin de belasını versin dedirten cinayetin başrolüdür.

  yarın öbür gün evlatlarımızı bu katil adaylarına mi bırakacağız şimdi.
 • ailesi ve sevenlerini anestezisiz kisirlastirmak ve hala onu #hocamaeluzatma orjinalitesiyle savunan birkac musvedde ogrencisinin alnina da "o. cocugu severim" damgasi basmak istedigim, hekim unvanini haketmeyen veterinerlik hocasidir. kendisi de umarim yasattiklarinin tamamini misliyle yasamadan bu yasamdan kacamaz!
 • belge ve iddialara görevden acilen alınması gereken hasta ve cani ruhlu bir insandır.