şükela:  tümü | bugün
  • tarihe şerefini satmış bir vatan haini olarak geçmiştir. kaybedenlerden olmuştur. soyu onu hatırlayan son kişiye kadar utanç içerisinde yaşayacaktır. sonrasında zaten hiç yaşamamış olacak.
  • oda tv'nin yayınladığı görüntülerde mahkemeyi babasının çiftliği haline getirmiş, gözünün üstünde kaşın var dedikten sonra insanları dışarı attırmış fetöcü puşt. izlerken insanın sinirlerinin bozulmaması elde değil.
  • ergenekon mahkemesi duruşmasında nasıl bir tutum gösterdiği şuradan görülebilir.

kendisi şeref yoksunu bir cemaatçidir.
  • izlediğim davalarda koşarak kafasına atlama isteği uyandıran, çirkin seviyesiz insanı kanser eden üslubu ile beni ve herkesi çileden çıkaran, güç dengeleri değişince hakkında tutuklama kararı verilen hakim.

keser döner sap döner gün gelir hesap döner halk deyişi ve silivri yolları taştan sen öldürdün beni mutluktan türküsü eşliğinde kendisini uğurluyoruz. bu yapılan işin samimiyetini hala sorguluyorum, altından bişey çıkacağından adım gibi eminim, olan şey her neyse bizim zararımıza oluyormuş gibi geliyor, çok sıkıntılı günlere gebe olduğumuzu da tahmin ediyorum ama bu habere çok sevindim. beter ol özese.
  • tutuklanmasıyla içimin yağlarının eridiği varlık.
  • bugünün torpillileri iyi izlesin bu adami. burasi turkiye, yerler oyle kaygandir ki.

liyakat düşmanı orospu çocukları. kişilikliz pustlar. bu amina kodumun evladı daha konuşamıyor bile be! hebebe hebebe bir şeyler geveleyip duruyor, kahvede karşına oturtup okey oynatmayacagin anca yanci tutup sigara almaya felan yollayacagin karaktersiz kişiliksiz orospu çocuğunu mahkeme başkanı yapmışlar bir de ya.

aslında bugün kodese tıkılan bu cemaat picleri, turkiye'de neden hic bir cemaatin devlete beka sorunu yaşatamayacaginin aynasidir. ıster a cemaati olsun ister b cemaati. (dunya üzerinde ne kadar cemaat üyesi varsa hepsi kisiliksiz embesildir. feto değil bütün cemaatler, topluma, devlete faydali cemaat olmaz, doğasına aykırı) sen daha çocuk yaşta kişiliğini elinden aldığın adamın liderlik edip devlet ele gecirebilecegini mi zannediyorsun? al çıkan sonuc en fazla bu tipler.
    ağzını siktigimin pustu ya o mal aksanini ne zaman duysam çıldıriyorum.
  • yargıtay hayalleri kurarken kendini sakaryada bulan sürgün. ergenekon sanıklarının avukatlarının söz haklarını gaspederden yedin acıyı tatlı tatlı. o acıyı sıçması kolay değildir hüso. men dakka dukka. 3 gün sonra da çemişgezek adliyesine sepetlendiğinde ben de ardından "hadi canım adapazarı" derim.
  • hak ettiği gibi tutuklanmıştır.

unutulmasın bu adam darbecilerin şahbazlarındandır.
  • ergenekon davasına bakan mahkemenin yeni başkanı.

’ergenekon’ davasına bakan mahkemenin başkanı köksal şengün’ün bolu’ya atanması üzerine hakimler ve savcılar yüksek kurulu (hsyk) mahkemenin en kıdemli üyesi hasan hüseyin özese’yi başkan olarak yetkilendirdi.