şükela:  tümü | bugün
  • hak ettiği gibi tutuklanmıştır.

unutulmasın bu adam darbecilerin şahbazlarındandır.
  • tarihe şerefini satmış bir vatan haini olarak geçmiştir. kaybedenlerden olmuştur. soyu onu hatırlayan son kişiye kadar utanç içerisinde yaşayacaktır. sonrasında zaten hiç yaşamamış olacak.
  • bugünün torpillileri iyi izlesin bu adami. burasi turkiye, yerler oyle kaygandir ki.

liyakat düşmanı orospu çocukları. kişilikliz pustlar. bu amina kodumun evladı daha konuşamıyor bile be! hebebe hebebe bir şeyler geveleyip duruyor, kahvede karşına oturtup okey oynatmayacagin anca yanci tutup sigara almaya felan yollayacagin karaktersiz kişiliksiz orospu çocuğunu mahkeme başkanı yapmışlar bir de ya.

aslında bugün kodese tıkılan bu cemaat picleri, turkiye'de neden hic bir cemaatin devlete beka sorunu yaşatamayacaginin aynasidir. ıster a cemaati olsun ister b cemaati. (dunya üzerinde ne kadar cemaat üyesi varsa hepsi kisiliksiz embesildir. feto değil bütün cemaatler, topluma, devlete faydali cemaat olmaz, doğasına aykırı) sen daha çocuk yaşta kişiliğini elinden aldığın adamın liderlik edip devlet ele gecirebilecegini mi zannediyorsun? al çıkan sonuc en fazla bu tipler.
    ağzını siktigimin pustu ya o mal aksanini ne zaman duysam çıldıriyorum.
  • oda tv'nin yayınladığı görüntülerde mahkemeyi babasının çiftliği haline getirmiş, gözünün üstünde kaşın var dedikten sonra insanları dışarı attırmış fetöcü puşt. izlerken insanın sinirlerinin bozulmaması elde değil.
  • ergenekon mahkemesi duruşmasında nasıl bir tutum gösterdiği şuradan görülebilir.

kendisi şeref yoksunu bir cemaatçidir.
  • yargıtay hayalleri kurarken kendini sakaryada bulan sürgün. ergenekon sanıklarının avukatlarının söz haklarını gaspederden yedin acıyı tatlı tatlı. o acıyı sıçması kolay değildir hüso. men dakka dukka. 3 gün sonra da çemişgezek adliyesine sepetlendiğinde ben de ardından "hadi canım adapazarı" derim.
  • 11 mart 2013'te ergenekon davası avukatlarından murat ergün'ün ofisinde stajyer avukat olarak çalışan ece unutmaz'ın duruşma salonundan çıkarılması için uygulanan şiddeti izleyeceksiniz...
    avukatların mahkeme başkanı hasan hüseyin özese'ye kanunları öğretme çabasını ve bu çabaların nasıl karşılandığının ibretlik görüntülerini izleyeceksiniz...
    duruşma salonundaki robokopları, atılan yumrukları ve gerçek hukukçuların isyanını izleyeceksiniz...

https://www.youtube.com/watch?v=pax5hpfnyok
  • basliga baktim da kimse hakkinda hakettigi yorumu yapmamis.

orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrossssssspucocugunun onde gidenidir.

davanin savcisi olanlar da artik kendine pay bicsin.
  • konuşmayı bilmeyen, ağzından tükürükler saçan, vatan haini.

allah'tan dilerim ki seni acısız bir şekilde öldürmesin. cezanı bu dünyada çekmeye başlarsın inşallah.
    inşallah canını yaktığın insanların, ahı tutar da bin mislini çekersin.