şükela:  tümü | bugün
  • toplum eliyle yaratılan ve prim gören maço, nobran ve eğitimsiz neslin tipik temsilcisi. gencecik bir bilim insanının hayatını çalmıştır. yazıklar olsun. sevgili rakel dink'in dediği gibi, bir çocuktan bir katil yaratan sistemi sorgulamamız gerekiyor.
  • ruh hastası bir manyak.
  • başlık tam olarak “ceren damar’ın katilinin adı hasan ismail hikmettir’ olacaktı. ismi her yerde tam söylenmiyor ancak ifşa edilmesi gerekli. böyle birinin yanına kalmasın hiç bir şey.
    edit: katilin olarak düzeltilirse sevinirim.
  • kopya çektiğini gören araştırma görevlisini öldürdüğü iddia edilen hukuk öğrencisidir.
  • doğru düzgün hiçbir yerde ismi yazmayacak kadar basından iyi saklanan emekli polis çocuğu katil
  • böyle bir isim mi olur mq!
    bu yaşa kadar iyi dayanmış...
    ülkemi ahıra çeviren dingolardan sadece biri.
    olan güzel, akıllı kızımıza oldu, yazık.
    belki de hammurabi kanunları'na dönüş en iyisi: dişe diş göze göz, intikam!
  • %99.99 akp'li bi kodamanın yeğeni ya da akrabası olan çankaya üniversitesi hukuk fakültesi 4.sınıf öğrencisi olan ve kopya çektiği için kağıdını alan hocasını öldüren bir adet orospu evladı
  • ceren damar'in katili. katillerin adini saklamak da yeni moda oldu. kaynak
  • (#85056516) sana duyar kasma demiyorum ama haksızlık karşısında önce bıçakla yaralama daha sonra da ateşli silahla adam öldüren adamın masumiyet karinesinden bahsetme. işte senin gibi tipler hakim olduğu zaman kravat takınca iyi hal indirimi veriyorlar.

ortada kendi can güvenliğini tehlikeye düşürecek bir durum yoksa öldürmeyecek arkadaşım, şiddete başvurmayacak. başvurdun mu linci de yersin küfrü de.

ha maktul çekmecesinde silah olmadığını nereden biliyorsun da dersin sen şimdi.
  • bakın araştırın mutlaka ama mutlaka kodaman birinin akrabası çıkacak bu eleman.

masumiyet karinesi falan yazılmış hakkında. koskocaman hahahahahahsssiktir diyorum. neymiş belki asistan öğrenciye takmışmış da olabilirmiş de ne malum kopya çektiğiymiş de bi de utanmadan ne bu elemanı ne de öldürdüğü gencecik asistanı savumuyorum demiş. doğru paşam bi tek ölen asistanın allah belasını versin demediğin kalmış.

dikkat ediyorum akşamdan beri hiçbir yerde ne tam adı paylaşılıyor ne fotoğrafı. hemen aklama çabalarına girilmiş bile. bundan sonraki aşama asistanın zaten psikolojik sorunları olduğu falan yazılıp çizilir, dolayısıyla bu eleman takıntılı olduğu "ispatlanır" sonuçta bizim çocuk bi anlık gaflete gelmiş önce bıçaklamış ondan sonra çekip vurmuş olur. ölen öldü kalan sağların bari hayatı kaymasın diye nasılsa karşı taraf öldü ya ne kadar yalan dolan çamur varsa atabilirsin. yeter ki bizim çocuğa bi şey olmasın ya da paçayı az bi cezayla kurtarsın.

bu elemanın hakkında iyi şeyler hissetmiyorum ben. babasının silahını alıyor, okula audi ile gidip geliyor vs. bu adamın arkasında çok sağlam güvendiği birileri olmasa öyle bi şeye kalkışmazdı. konu her ne olursa olsun ister kopya ister yan baktın davası olsun bu adam katildir. can almıştır. bunun da hiçbir şekilde masumiyet karinesi ile savunulacak bi yanı yoktur. hatta ve hatta kasten tam teşebbüsten adam öldürmekten yargılanmalıdır ve en üst sınırdan yani müebbet hapis ile cezalandırmalıdır.

öyle bi yazmış ki pezevenk neredeyse "ya bıçağı yanlışıkla sokmuş, silah da zaten beline sokarken birden ateş almış yoksa bizim çocuk yapmaz öyle şey" minvalinde.

%99 ifadesinde kopya çekmediğini olayın kişisel husumetten kaynaklandığını falan fıstık yalan dolan anlatıp yine %99 merhume asistan hakkında hiç olmayan şeyleri söyleyip alt sınırdan ceza aldırmaya çalışacaklar avukatları.

bu adamın arkasında pis kokular var. hiç lamı cimi yok. bu kadar ses getiren bi olayın baş faili olup ulusal medyada ilk iki ismi dışında özellikle soy isminin gizlenmesi fotoğrafı desen zaten asla olmayan bi adam bu. ya okul isminin lekelenmemesi için bu kadar yardırıyor ya da elemanın ailesi. başka bi ihtimal aklıma gelmiyor.

kendisi sebebi her ne olursa olsun katildir. katildir. katildir. yok hoca bana taktı yok benim sicilime işlenecek bik bik bik. yönetmelik var kanun var kitap var ki hukuk son sınıf öğrencisi bunları çok iyi bildiğinden artık nasıl yakalandıysa o yüzden son çare tehdit ve baskıyı kendine hak gördü akabinde de karşısındaki hoca da geri basmayınca da artık bi çözüme varamayacağını düşünüp çatır çatır öldürdü kadını.

masumiyet karinesi bilmem ne diye savunacak kadar boş bakkallık yapmayın.