şükela:  tümü | bugün
322 entry daha
  • akp tetikçisi.
    istanbul'un rantından bir payı var galiba ki, bu sefer de #bizyaparızonlaryakar'la yürümüş
  • siz insan yakan adamlarsiniz. ne diyon lan degisik.

senin erkek kardeşin tecavuz ve iskence hukumlusu.
  • sevdigimiz saydigimiz bir dizi oyuncusuydu. tam bir akp trolune donusmus twitter'da.. bildigin a haber, akit kafasina evrilmis. yazik, koca adamlarin dustugu maskaraliga bak.

not: akp'yi destekleyebilir sorun yok. problem olan akp'yi desteklerken karsi cenahi dusmanlastirici dil kullanmasi, iftira atmasi, kin ve nefret pompalamasi.. bunu muhalif cenahtaki ünlüler yaptiginda da esit derecede tiksiniyorum.
  • istediği partiyi destekler. ama neden emir bereket çizgisinde militanca devam ediyor, twitter'da bu hırs motivasyonunu nereden buluyor bu adam diye üzülerek düşünüyor insan. sorsak beka diyecek, ülke elden gidiyor diyecek cebindedir cevapları. soslayacak dinle inançla, kendi doğrularınca koyacak soranın önüne. twitter'ı bu denli önemsemesinin nedeni zannediyorum partisinin asla kazanamayacağı kültürel iktidar meselesi. bunun acısını yaşadığını düşünüyorum. bu adam çizmiş yazmış oynamış biri en nihayetinde. sanatsal uğraşılarda bulunmuş duygular barındırıyor bedeni. kaç yaşına da gelmiş rant için olduğuna inanmıyorum çabasının, dünyalığını yapmıştır zaten. twitter'ı çok önemsiyor. acınası bir çaba hasan kaçan bey. inan o denli önemi yok o sitenin, sokağın sesi falan da değil.
  • bukalemun, dönek herif. ak partililere bir soru soruyorum tüm samimiyetimle allah göstermesin darbe gerçekleşseydi bu tarz yaratıkların bugün tavrı nasıl olacaktı? ben söyleyeyim onların götlerini yalamaya devam edeceklerdi. siz de biliyorsunuz ve bu tarzda adamlar kendi içlerinde hala faaliyetteler sadece soruyorum başka da bir şey demiyorum.
  • kripto fetöcü yavşak. ulan insan abisinden utanır da insan içine çıkmayı azaltır. bu hala en önde ben koşuyorum hesabında. yukarıda da bir arkadaş demiş. darbe gerçekleşseydi de en birinci fetöcü bendim diye ortalıkta dolaşacaktı. öyle kansız adamlar...
  • heten keten cork vardi. okur eglenirdik. simdi ne var.. siyaset sitres. sanat nerde cort
  • bankamatik memuru olabilir. deliler gibi savunuyor. sanatla falan zaten bir alakası yoktu hala yok.
  • (bkz: rüzgar gülü) (bkz: oportünist)
141 entry daha