• bir yerel tv'de "kan dökülmesi gerekiyorsa kan dökmeye hazırız" tipi "delikanlı" açıklamalarda bulunmuş. ben bu hasan efendinin açıklamalarını okuyunca bi tırstım*, sonra "yaw gideyim akp'ye üye olayım bu hasan götümüzden kan alacak belli, atarlı giderli abi" dedim.

tanıdığım harbi delikanlı hiç bir insan tayyib erdoğan gibi bir yalancının, kolpanın peşinden, aynı memlekette, aynı dili konuşan insanlarını tehdit etmez. bunu kolpalar yapar. sonra dedim ki "bir bakayım yahu kimmiş bu hasan" uludağ sözlük ve yazarlarının emeğine saygı için yazdıklarını buraya almıyor ama sayfanın linkini paylaşıyorum. uzun uzun okumak isteyen oradan okusun

atsizcilar uludağ sözlükte hakkında öyle şeyler yazmışlar ki, yazılanlardan biri doğruysa, insan utancindan mağarada filan yaşar. ben küçükken bakkaldan çaldığım şeker aklıma geldikçe utançtan, pişmanliktan kızaran bir insanim. bu tırtın dava arkadaşlarını dolandırarak bedelli askerlik yapıp hala türkçü goygoyu yapması bildiğin ............; laf bulamadım okur doldursun. kolpa kahramanlıkta tayyib erdogan'la, sehit, türk vs. goygoyunda sahtekar boynukalin ile, dava arkadaşlarını dolandırmakta kadir mısıroğlu ile yarışır. bütün üçkağıtçılıkları, dalaverecilikleri, çakallıkları vasfında toplamış herif. tam bir güpürlü güneşlik giymiş "kefenli" modeli. sonraki merhalede bir yerlere gelir bu arkadaş.

neyzen ne güzel modellemiş;

kime sordumsa seni, doğru cevap vermediler;
    kimi hırsız, kimi alçak, kimi deyyus! dediler...
    künyeni almak için, partiye ettim telefon,
    "bizdeki kayda göre, şimdi o meb'us!" dediler...
  • kırmızı pantolon
  • çin lokantalarının çin istihbârat ağına hizmet ettiğini söyleyen ırkçı zât-ı muhterem.

http://www.diken.com.tr/…i-istihbarata-hizmet-eder/
hesabın var mı? giriş yap