şükela:  tümü | bugün
  • yancılıktan, yansızlığa doğru gitse kendisini seveceğim. çok naif, çok güzel bir insan bunun haricinde.
  • yigit bulutun yanina kesinlikle subliminal beyin yikamak icin yerlestirildigini dusundugum amcamiz. yani bir adam kelime kelime tasdik edermi yanindaki insanin her dedigini. dikkat ettim her cumle sonunda bir "evet" diyor. bunun disinda yigit bulut vurgulaya vurgulaya birseyleri soylerken ayni kelimesini tekrarliyor yigit bulutun arkasindan. cok afedersin beyamcada bu nasil bir yanciliktir allahini seversen bir kerede sende bir fikir ortaya koy birseyine en azindan bir ekleme yap ayiptir ya.
  • trt haber'de yayınlanan derin analiz programının ikilisinden biri.
  • gercekten cok komik bir abimiz, yani adam yigit bulutun her dedigini tekrarlayip ekrandan beyin yikayacam diye cok komik hallere dusuyor. mesela gece izledigim bir vidyosunda:

yigit bulut : secmen kime oy verdigini idrak edemez hale ....
    hasan kurtulmus : evet hi hi eder tabi...

boyle bir sacma tiyatro oyunu yani su program. hasan abimizde yani aslinda iyi bir abiye benziyor ama cok komik hallere dusuyor yapmasin boyle.
  • hımıl hımıl gelsin paralar...eski yancılardan...
  • her cümlesinin ya başına ya sonuna yiğit bey koyan, trt haber'de yayınlanan derin analiz programı sunucusu/moderatörü.

(bkz: bir noktalama işareti olarak yiğit bey)
  • üzülüyorum ben bu adama ne kadar yanc yandaş olsa da üzülüyorum. yiğit bulut'un karşısına oturtmuşlar adam her hafta aynı lafları dinleyip duruyor bay jöleden. sözlükte bazı başlıklar var ya işte x kadar para verseler y yapar mısın tarzı bu adamın yaptığını yapmak için trilyon verseler gidip yapmam.
  • yiğit bulut'un pişekârı kadrosundan trt'den maaş alan büyük türk düşünürü.
  • eğer işsiz kalırsa oto yıkamacıda çok başarılı olur. özellikle jöleli ile güzel yıkama yağlama yaparlar.