şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türk asıllı boşnak şair.
    sırp zulmünde ülkesini terketmek zorunda kalıp ankara'ya yerleşmiştir. ankara'da geçirdiği günler içinde, kendisinin bosna'dayken sevip saydığı türk yazarların vefasızlığıyla karşılaşmış ve hayalkırıklığı yaşamıştır.
    o kadar arı bir türkçe ile yazar ki, şiiri okurken bu özelliği dikkati çeker ve okuyanı çarpar. türkçe'nin ne kadar "tatlı" bir dil olduğuyla karşılaştırır. ülkemizdeki mevcut orta yaş türk şairlerinin çoğundan daha güzeldir türkçesi.
    güzeldir güzel olmasına ya, geçtiğimiz ay bu dünyadan göçüp gitmiştir..
  • teknofem'de anlattığı fizik dersleriyle beğeni toplayan insan.. ders anlatımı genel olarak orta düzeyde, anlatımda kullandığı video, animasyon ve görseller çok iyi, konunun daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.
  • hasan mercan kefirleri'nin sahibi, mafya babası, ilker denen herifi bitirmeye and içmiş gözü kara bir babayiğit.
  • bu muhabbet anladigim kadariyla hasan mercan adinda birisinin olmaz öyle saçma şey videolarinin altindaki kafa guzel yorumlarindan cikmis. sonra da "baba" videosuyla "olur olur bal gibi olur" videolari cekilmis. hani bu neyin goygoyu kefir ne alaka falan merak eden benim gibi aylaklar zaman kaybetmeden mevzuuyu cozsunler diye yazayim dedim eheh. bi de tabii insallah dogru cozmusumdur mevzuuyu, kesin emin degilim ama galiba boyle.