şükela:  tümü | bugün
  • istatistik dersine giriyor. bilir ama öğretemez.
    (bkz: mülkiye)
  • pkk tarafından 26 nisan 2008 tarihinde bingöl'de şehit edilen askerimiz. mekanı cennet olsun.
  • mülkiye'de dekan yardımcısı olan şahıs.ayrıca finansal iktisat ve matematiksel iktisat derslerini de veren isim.
  • zamanında sevil korum'dan aldığımız dersin hiperlight versiyonunu* verip; dersi alan 9 uluslararası ilişkiler öğrencisinin 8'ini bırakmış. bu 8'li içinden sevil korum'un dersinden 95 ile geçen bendeniz bununkinden kalarak okulu uzatmışımdır.

*sevil hocanın dersi bildiğiniz makroiktisat iken bununki yalnızca para politikası idi.
  • nice yiğidin matematiksel iktisat dersine girerek okulu uzatmasına neden olan profesör.en azından bizim zamanımızda öyleydi, öyle ki dersin zorunlu olduğu yıl dersi alanlardan 14'ü* 4 yıl sonra bu dersi almaya devam ediyordu.
  • çok acayip bi adamdır. matematiksel iktisat dersini 4 yılda verebilmişimdir. kendisinden puştluk dışında da hiçbir şey öğrenmemişimdir. gel gelelim, içimde hiçbir husumet de yoktur. dedim ya, acayip bi adamdır.
    halk akademide de dersler vermektedir.
  • nereye sıçacağızvideosundaki efsane kişiliğin adı. sanayide bilinen ismi bilemeci hasan dır.
  • benim tanıdığım hasan şahin, peyzaj mimarları odasının tazmanya canavarı üyesidir.
    sürekli ortalığı karıştırma, insanların kafalarında gereksiz soru işaretleriyle doldurup açıklama yapmadan,bir sonraki tartışmayı açmaktadır.
    kesinlikle tanınması gereken birisi.
  • bugünkü resmi gazete'ye göre, erdoğan'ın yüksek yargıya yaptığı ilk atamayla maliye bakanlığı personel genel müdürüyken danıştay üyeliğine seçilen bürokrat.

benim şahsi merakım ise hasan şahin'in bıyıklarının şekli...
  • gaziantepspor başkanı.. meral akşener’in gaziantep mitinginde boynuna doladığı gaziantepspor atkısına istinaden “gaziantepspor atkısını herkes takabilir teröristler hariç fetöcü meral akşener bu atkıya seni kurban ederim” şeklinde saçmalayan bir 46 kromozomlu.