*

şükela:  tümü | bugün
  • ön edit2: bakın siyasal atatürkçülerin(olaya taraf olan kişiler değil) ne kadar yalancı olabileceğine apaçık bir örnek: aylarca binali yıldırım çankaya köşkünü boşaltsın yaygarası kopardılar, sonuç: "binali yıldırım hiçbir zaman çankaya köşkü'nde oturmamıştır. başbakanlık ve meclis başkanlığı görevleri süresince başbakanlık resmi konutu'nu kullanmıştır"

https://www.memurlar.net/…aya-kosku-aciklamasi.html

ön edit: adalet savunucusu biri olarak tekrar uyarıyorum: kimseyi peşinen suçlu ilan etmeyin. hiçbir şey göründüğü gibi değildir. suçluysa cezasını çeksin. -tabii ki siyasal atatürkçüler, ok troll'ler bu uyarımın kapsama alanı dışında. çünkü onlar çıkarları için herkese sövebilir veya köpeklik yapabilir. bkz: temel karamollaoğlu, meral akşener, ali babacan, abdullah gül(ulan düne kadar sövdükleri adam kendilerinden aday olsun diye bir yerlerini yırttılar!)-

saldırı olayına başka pencereden bakmayı sağlayacak ifade. burdan bakınca diğer taraf da hiç masum görünmüyor. demek ki neymiş her tuzum var diyene hıyar gibi koşmayacakmışsın.

--- spoiler ---

şüphelilerden hasan sel, “o anın stresi ve psikolojik durumu ile istem dışı yan aynasını kırdım. aracını bizim araca çarptığı için, geçiş mesafesi olmadığı için aracın üzerinden geçmek zorunda kaldım” diyerek kendini savundu.

ifadesi alınan şüpheli hasan sel, kastamonu’da yaşayan annesinin şeker komasına girdiğini haber almaları üzerine yola çıktıklarını söyleyerek, “6 temmuz 2019 tarihinde 19.00 sıralarında kardeşim hüseyin sel idaresindeki araçla seyir halindeydik. biz güvenlik şeridinde seyretmiyorduk. söz konusu aracı sollarken bu araç ani bir şekilde bizim aracımızın önüne doğru geldi. biz ani fren yapıp durduk. bizde hasar oluşmadı. bizim aracın sol şoför tarafı yan aynası katlandı. bir şey olmadığını gördük. elimizle ‘önemli değil’ tarzı işaret yaparak yolumuza devam ettik. söz konusu araç peşimizden gelerek sağ tarafımızdan emniyet şeridini de kullanarak bizim yanımıza geldi. bizim aracın sağ tarafına yaklaşarak kasıtlı olarak sağ yan aynamıza çarptı” dedi.

--- spoiler ---

http://www.hurriyet.com.tr/…i-ortaya-cikti-41267524
  • "geçiş mesafesi olmadığı için aracın üzerinden geçmek zorunda kaldım"

ama arabadan indiğimde ışınlanarak o kısımdan geçebilmiştim.
  • senaryoya bak dark a taş çıkartır yemin ediyorum.
  • ilk entry'si görünmeyen başlık nedeni ile ulaşamadığımız ifadedir. bu nedenle amme hizmeti olarak ekliyorum.

--- spoiler ---

şüphelilerden hasan sel, “o anın stresi ve psikolojik durumu ile istem dışı yan aynasını kırdım. aracını bizim araca çarptığı için, geçiş mesafesi olmadığı için aracın üzerinden geçmek zorunda kaldım” diyerek kendini savundu.

ifadesi alınan şüpheli hasan sel, kastamonu’da yaşayan annesinin şeker komasına girdiğini haber almaları üzerine yola çıktıklarını söyleyerek, “6 temmuz 2019 tarihinde 19.00 sıralarında kardeşim hüseyin sel idaresindeki araçla seyir halindeydik. biz güvenlik şeridinde seyretmiyorduk. söz konusu aracı sollarken bu araç ani bir şekilde bizim aracımızın önüne doğru geldi. biz ani fren yapıp durduk. bizde hasar oluşmadı. bizim aracın sol şoför tarafı yan aynası katlandı. bir şey olmadığını gördük. elimizle ‘önemli değil’ tarzı işaret yaparak yolumuza devam ettik. söz konusu araç peşimizden gelerek sağ tarafımızdan emniyet şeridini de kullanarak bizim yanımıza geldi. bizim aracın sağ tarafına yaklaşarak kasıtlı olarak sağ yan aynamıza çarptı” dedi.
    --- spoiler ---

kaynak
  • tüy dikmek bu olsa gerek.
  • utanmasa "araba beni darp etti" diyecek şahısın ifadesidir.
  • https://eksiup.com/p/bq48974feqan

anlaşıldığı üzere arabanın aynasının saldırı yaptığı olaydır.

edit: link eklendi.
  • akla aykırı ifadedir. arabayı sollarken sol şoför aynanız nasıl katlandı acaba?
  • darp edilen aracın sahipleri ceza almazsa iyidir bu ifade sonucunda. bura türkiye şaşırmam.

tipik bir yüzsüzlük örneği.