• gaziosmanpaşa'ya üniversite yapacağını vaad etmiştir. ilimizde zaten yeteri kadar üniversite var, kontenjanlar boş bile kalıyor. sorun üniversite yapmak değil, bitirdikten sonra işsiz kalan kişiler. onlara istihdam sağlanması lazım. hiç gerek yok. onun yerine bi spor kompleksi, semt parkı, hastane vs yapılabilir.

bir de halkın içine çıkamayan, kaçamak güreşen erhan erol dezavantajı var. o da aynı vaadlerde bulunmuştu, her belediye başkan aday adayı gibi. yeşil alan, ulaşım, sağlık, gençlere proje, 3k projelerini söylemişti ama hangi birini yaptı.
  • kendisinden önceki başkanı örnek alması gerekendir.pilan proce kolay iş değil netekim.birde söylemeden edemeyeceğim alibeyköy'den geçecek metro projesi için belediye önüne semtimize metro getirdik afişleri asılmıştır.belediye meydanından, 'proce' olan metro durağı aşağı yukarı 2 km dir.olsun birgün meydandan da geçer,burdanda köye yol olur
  • şu projeleri kenarda köşede dursun da ileri de belki lazım olur.

http://www.youtube.com/watch?v=ddrj0ukmp_y
    http://www.hasantahsinusta.com/…-icin-projeler.html

ayrıca mahallelerden aldığı oy dağılımları da şöyledir;
    (bkz: #41921727)

erhan erol gibi merkez, yenidoğan, karlıtepe ve pazariçi mahallelerini ilgilendiren çalışmaları görmezden mi gelecek beklemedeyiz. gidipte sadece merkez'den uzak yerlere bi çalışma yapmaz inşallah.
  • belediyenin otobüslerinin üzerine kendi ismini yüksek mühendis olarak yazdırmış belediye başkanı. (bkz: görmemişlik)
  • gaziosmanpaşa'yı suratına doyurmuş kişidir. reklam çalışması yaptığı şirkete illa ki her broşür vb de fotoğrafım olacak diye buyruk saldığını duymuştum yalan da değilmiş. annem babam gibi ezberledim suratını bi de çirkin bıyıklarını.
  • tem'de giderken ilçe sınırlarındaki billboard'larda "egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" yazıyordu. altında da küçük puntolarla kendi ismi vardı, arabadan zor okunuyor. atatürk'ün sözlerinin altına kendi adını yazmış. mal mıdır kurnaz mıdır cahil midir yoksa gerçekten çok mu sever atasını bilemedim.
  • pazartesi gününden beridir şahsımı "görevden değil gönülden" başlıklı mesajlarıyla bunaltan şahıstır.

ilçe meydanındaki bir avuç ağaca göz dikip orayı da betonlaştıran bir yeşil katilidir gözümde. o yüzden görevden değil gönülden yaptığı işlerin bir önemi yoktur.
  • maalesef bu dönemde akp'den gaziosmanpaşa belediye başkanı olması muhtemel. resimlerini görmekten bıktım, usandım.
  • kendisinden her iki günde bir istemediğim halde reklam sms'i alıyorum. (isteyenlere sayfalarca ekran görüntüsü gönderebilirim)

telefon numarasından göndermediği için engellemenin yolu da yok. sms'lere mernis numarası eklemedikleri için de yasadışı gönderim yapıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap