şükela:  tümü | bugün
  • itü' de türk dili derslerini verir. egonun yakıştığı adamdır. alfadır. dersleri stand up havasındadır. ortamlara akmayı öğretir. çekilmez itü yaz okulunda ilaç gibidir.

edit:1
    bu dönem turk dili 1 derslerinden kesitler;

-exploded egypt

-soup+england = supangle

-afyonu patlamak

eski formundan uzak kalmış gibi reyis, artık metrobüs anılarından bahsetmiyor.
  • itüde görev yapan zat-ı şahanenin yüksek egosunun sebebi bilgi birikimidir. bilgili, sürekli araştıran okuyan, modern görüşlü tatlı dilli muhteşem bir insan. kendini ilber hocaya rakip görür, insanlar genelde onu 30-40 yaş aralığında zanneder bilgi birikiminden özgüveninden ötürü.
  • soyadı jujitsu çağrışımı yapıyor. yazılan entrylere bakıp ders anlatışını merak ettiğim hocadır.
  • türk dili ii dersini kendisinden alıyorum.
    bilgili adam net.
    umut sarıkaya'nın itü prezervatif karikatürü göndermesi ise yarmıştır.
    neyse kesin okuyordur reyiz buraları, kendimizi açık etmeyelim.

not: itü'de ders veren türk dili ve edebiyatı öğretim üyesi.
  • bu dönem fena halde coşmuş olan itü hocası. kendisi hakkında sayfalarca yazılabilir aslında ama nereden başlasam nerede bitirsem bilemedim. bu okulda tanıdığım en enteresan 5 kişi arasına rahat girer.

yalnız bize sünepe deyip durmayın hocam ağırıma gidiyor.

edit: kendisi insta kaşarı oldu. bir de kendini övdürtme şeklini adnan oktar'a benzetiyorum jdjfjdjfj
  • gecen ders bi inek-nerd tipli bi kiza 'su tipe bakin bunlarla yarisiyosunuz iste' falan diyerek beni ve tum sinifi gulme krizine sokmus kisi. kiza yazik oldu biraz ama olur oyle :)
    (bkz: alfa erkek)
  • nam-ı diğer, sosyal bilimlerin süperstarı. çok çalışıp erken yaşta doktora ünvanını elde ettikten sonra artık ortamlara akmaya başlamıştır. işin şakası bir yana, dersi çok renkli ve espirili geçer. öğrenciye yukarıdan bakmaz, öğrenciyle ikili ilişkileri ve diyalogları çok iyidir. entellektüel birikimi oldukça fazladır, bunu dersi dinlerken fark edersiniz. her an anlattığı konunun çağrışım yaptığı başka bir konuya geçip o konu hakkında bilgi vermeye başlayabilir ve bunlar çok kolay ulaşabileceğiniz; bir yerlerden okuyup,duyup aşina olduğunuz bilgiler değildir.derste bazen(sık sık) kendini azıcık(çok) över ve öğrencileri cahil oluşları konusunda ezikleyip üzerlerinden espri yapar ama bunu kırıcı olmayan bir yolla yapmaya özen gösterir. kanımca itü'den mezun olmadan mutlaka ders alınması gereken hocalardan biridir. aa gelmezse entry güncellenecek.
  • edebiyat çıkışlı olduğunu vurgulayan şahane bir türk dili hocasıdır. tarih, sosyal bilimler, siyaset, coğrafya kendisinde yek vücut olup dile gelmiştir. egosu vardır ama yakışır da... genç olduğu için çoğu kişi bu kadar birikimli olduğunu görünce şaşırır, afallar ve hadi canım der. inek öğrencileri sevmediğini sosyal öğrencileri daha yakın bulduğunu gizlemez ya da gizleyemez. uzun süre konuşabilir, bu önemli. ben hayatımda böyle serbest çağrışım karnavalı görmedim. bundan haz aldığını da gizlemesine gerek yoktur.

tek kelimeyle (bkz: enteresan)

mısırlı bir çocuğa exploded egypt esprisi yapmış * bunu başkası yapsa gülmem, aksine soğurum ama böyle şahane bir insan yapınca yeri ayrı oluyor elbet.
  • çok matrak bi adamdır ama niyedir anlamadığım tur101 dersinin vize ve finalinde tüm soruları yapıp kağıdı doldurmama ve %80 e aa vermesine rağmen bana dd verdi neyse en azından dersler keyifliydi gene alıp aa vereyim diye uğraşacak halim yok.
  • allah'ın öz oğludur