şükela:  tümü | bugün
 • hak ettiğini bulan kişidir. türkiye'deki istediğin boku yiyebilme kültürü almanya'da işlememiştir. almanya kuralların ülkesidir. ya uyacaksın, ya da çomaristan olmasına oy vererek katkıda bulunduğun ülkene geri döneceksin.
  http://www.hurriyet.com.tr/…-40535035&utm_term=post
 • hakları ihlal edilmis bir türktür.

  buna tepki vermek yerine destek çıkanlar anadolu çomarı dediği ve altindaki lüks aracı ile gezen akpli tarafından rencide edilirse üzülmem. demek ki haklı lan bu tayfa valla bak yiyin birbirinizi.

  ek bilgi: hasema bir markadır. tesettür mayosunu ilk kez onlar ürettikleri için mayoya marka yapismistir belirtmek istedim. tüm bilmeyenler için.

  ayrıca ben de bir burkini kullanıcısı olarak sizleri aydınlatmak isterim özellikle son 2 yıldır yeni tasarlanan mayolar ciddi manada suyu iten ve agirlasmayan kumaşlar ile yapılıyor. üzerinde yokmuş hissi uyandırıyor tabi herkesin maddi gücü buna yetmiyor, türbanlı olup şık ve kaliteli giyinmek ciddi bir güç ister buna emin olabilirsiniz. yahu bırakın insanlar istedikleri gibi giyinsinler, insanlara şekilci derken sekilciligin alasını siz yapıyorsunuz.
 • sağlık açısından zararını açıklarlarsa aydınlanacağım yasaktır..
 • buna tepki olarak hemen türkiye'ye kesin dönüş yapması gereken gurbetçi türktür. burada haşema giydiği için kendisine daire başkanlığı bile verirler.
 • ya o bu değil de bunlar akp ye oy verip yurt dışında yaşan tayfa değil mi ? memnun değilsen dön gel istediğin partinin ülkesinde yaşa bakalım çomar
 • ben türkiye'de havuz açsam aynı yasakları koyardım. medeniyet bunu gerektirir. tulumla gir bari. belki haşemanın altında yaralı-bereli cüzzamlı bacaklarını saklıyorsun. ne bilelim mk.
 • hakkı yenmiştir. adli bir olay vuku bulmadan kimsenin umuma açık yerlerden uzaklaştırılması kabul edilemez. üstelik kimseyi rahatsız etmeden havuzuna giriyor ve sırf dini inancı yüzünden nelere maruz kalıyor. dini inancını yaşamak istemek '' istediği her boku yemek '' olarak adlandıran seviyesizlere lafım yok. burası bir sataşma platformu değil ama lütfen herkes haddini bilsin. bir hanımefendi hakkında konuşuyorsun sözgelimi aile efradında da mı bu konuşmalar tanıdık geliyor?
 • ''onların ülkesi, onların kuralları'' diyerek bu duruma destek çıkanların, buranın da ''bizim'' ülkemiz olduğunu hatırlatmak isterim. yarın bu hanımın durumuna bu ülkedeki çoğunluk düşmez, siz düşersiniz.

  o yüzden hakkaniyet, herkese lazım olan ferdî bir hürriyeti temin için vardır.
 • hakları falan ihlal edilmemiştir. havuz güvenliği diye bir şey var. deniz tuzlu suyuyla sizi paraşüt görevi gören haşemanızla kaldırabilir ama havuz suyu kaldıramaz.

  bu kadar basit.
 • gotunde yarasi olanlara alman cuku yalatmis hasemanin sahibi turktur.

  cikarin her seyi oyle girin, ne bileyim tassaginizda sivilce olmadigini.

  asiri sagci akimlarin yukseldigi avrupa'da normal olmadigi halde normal gorulen bir olaydir.