şükela:  tümü | bugün
  • coach kozak ve karısı claudia'nın 1000 civarı egzersiz videolarının bulunduğu bir youtube kanalı. fitnessblender kanalı gibi ücretsiz videolarla insanların fit ve sağlıklı olması için çabalıyorlar, bağışlarla çalışıyorlar, hatta kendilerinin aylık programları da ücretsiz. videoların çoğunda beginner versiyonları da bulmak mümkün. sitelerinde motive: the home athlete's plan diye bir programları var ki, her ay yenisi çıkıyor. size sadece sıradakini seçip ter dökmek kalıyor.

fitnessblender'ı da çok severdim, bu da yeni gözdem oldu, ya daha çok zorluyor ya da yeni hareketler var diye vücut şaşırıyor, bilemedim.
  • 10 numara 5 yildiz bir site. tum programlarin ucretsiz olmasi ayrica guzel. fitnessblender a 100 basar.
  • sitesinde ücretsiz onlarca dambıllı ya da dambılsız egzersiz videoları vardır. her kondisyona uygun ve çeşitli sürelerde videolar mevcuttur.
  • dizimdeki kırık sebebiyle aylarca değil spor yapmak, ayağa bile kalkmamam gerekiyor. kilo vericem diye kendimi yırtıyorum zaten, bir de yatacaksın dediklerinde çok sinirim bozuldu. sonrasında sandalyede yapılabilecek egzersizler falan derken buldum kendilerini. evli olduklarını bilmiyordum. özellikle joshua bey maşallah çok tatlı. güler yüz onda tatlı dil onda, kaslar da zaten almış başını... öhm, neyse allah mesut etsin karısıyla diyelim. acayip motivasyon oldular bana. yaşlılar için egzersizler kısmını yapıyorum şu aralar oturduğum yerde. bu tarz sakatlığı olup da hamlamak istemeyen herkese tavsiye ederim. arada torununuza uzanıyormuş gibi davranın, torunlarla oynamak için fit olun gibi cümleler duymaya alışın ama, rezil oldum genç yaşımda şu düştüğüm hale bak demeyin.
  • her kas grubu için ekipmanlı/ekipmansız , cardiolu/cardiosuz olarak çok değerli antreman videoları içeren site. evde spor yapıyorsanız kesinlikle öneririm.