*

şükela:  tümü | bugün
  • ankara ex libris dernegi yönetim kurulu başkanıdır.

    ex libris sanatçılarını, tasarımcılarını, koleksiyoncularını ve kullanıcılarını biraraya getirmek, exlibris ile ilgilenenler arasında iyi bir iletişim kurmak, yakınlaşmayı ve dayanışmayı saglamak, exlibris'in bir sanat dalı, bir grafik disiplin olarak gelişmesini ve yaygınlaşmasını saglamak, kitaba, özgün baskıresime ve grafik tasarıma yönelik ilgi uyandırmak, exlibris yoluyla ülkemizi, kültür ve sanatımızı yurt dışında tanıtmaya çalışmak ve exlibris alanındaki mirasımızı korumak adına yaptığı tüm çalışmalar ile büyük emek ve çaba sarfeden eğitmendir.
  • efendim bu kişi exlibris üzerine konuşmuş, onu yaşamış bir zat; bizler onu bu özelliği ile tanırız, sayarız hatta sanat olduğunu bu bu hocamız sayesinde kabul etmişsizdir... (ara: sanattır) fakat artık exlibrisden başka şeylerde konuşabilen bir muhterem. 03 haziran 2007 1nci ankara tasarım günlerinde konuşmaya başlaması üzerine salonu germiş kişi... onlarca tasarımcıyı salondan kovan yada terketmek zorunda bırakmış hoca. her kesimin hassas oldugu noktalara dikkat çekerek uydurma ve gerçekten uzak üzerinde iyi düşünülmemiş bir senaryo ile pisuvarları olmayan bir lokantanın gerici toplumların ürünü olmasınını ayrıca bu lokantayı tüm şehre mal eden kişi. geçmişte ellerine zorla sahip olduğunu düşündüğümüz bir turbanlı kızın ellerini sıkmak sureti ile onu aglatmış kişi....tabiki tokalaşmak sureti ile...
    (bkz: takiye bir sanattır)
    (bkz: konuşmak kabiliyet ister ama susmak sanattır)
  • ekslibrisin türkiye temsilcisi.
  • (bkz: hacettepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesi) eski dekanıdır. exlibrisleri ile meşhurdur. iyi adamdır. istanbul'a da gider gelir.