• kalpteki gizli düşmanlık, kin.
  • bu markanın hindistan cevizi özlu saç yağını kullanıyoum allahım bu ne güzel bir üründür öyle... ben gibi saç bakımına takıntılı olan süserlerin acil kullanması gereken bi ürün yalnızca biraz pahalı 18ml tüpü 12 tl ye mi ne satılıyor
  • keratin protein yağının ince telli röfleli saçlar üzerindeki etkisine 10 üzerinden 9 buçuk veriyorum( yarım puan nazar değmesin diye kırdım)
  • severek kullandığım kozmetik markası. yamulmuyorsam bunun kömür özlüsü var baya iyi
  • coconut oil conditioner'i ciddi iyi olan marka.
  • hindistan cevizli olanının hem şampuanı hem saç kremini hem de saç bakım yağını da kullandım. şampuan ve saç bakım yağını tavsiye ederim, saç kreminin ekstra bir özelliği yok fakat hepsi harika kokuyor orası bir kesin.
  • coconut oil şampuanı gerçekten kaliteli ve ince telli saçlarıma çok iyi geliyor. bu ürünü keşfedene kadar çok marka değiştirdim, hep bi yerde memnuniyetsizliğim oluyordu ama bundan vazgeçemiyorum. ayrıca hindistan cevizi özlü bakım yağı da saçlara çok iyi geliyor. biraz pahalı ama indirimlerde alınabilir. şu an sadece gratislerden edinilebildiğini birliğim amerika menşeili ürün.
  • hindistan cevizi özü yağı bildiğin sihirli bir bakım yağı.
    ben bu markayı ogx markası ile beraber kullanıyorum ve cidden muhtesem bir kombin oluyor.
  • doğal, sülfatsız, kimyasalsız etiketine inandıramayacak derecede koku yayan ve köpüren şampuan. saçlarımı dökmeye başladı son zamanlarda. hindistan cevizli şampuanını ve kremini kullanırım.
  • tir
hesabın var mı? giriş yap