şükela:  tümü | bugün
  • kalpteki gizli düşmanlık, kin.
  • türkiye'de bildiğim kadarıyla sadece gratislerde satılan saç bakım ürünlerine sahip markadır. şampuanları ve bakım yağları temiz içerikli olsa da, saç kremi için aynı şey geçerli değil. onda paraben falan var.

klasik market şampuanlarına göre gramajı az ve az biraz pahalı. sanırım üç yüz gramlık kutularda satılıyor şampuan ve saç kremleri. be nedenle de çabucak bitiyor. en son 25 tl falandı galiba şampuanın ve kreminin fiyatı.

ben keratin serisini kullanıyordum. uzun zamandır indirime girmeyince de almadım ve bittiler. benimki gibi haftanın en az 6 günü düzleştiriciye maruz kalmış ve kuruluktan uzamayı bırakın, kendiliğinden kısalmaya başlayan kupkuru saçları ipek gibi yapıyordu. hele de küçük tüpte satılan bakım yağını da sürünce ombre işlemi yüzünden yanmış saç uçlarım bile daha zor kopar olmuştu. kırıklara pek bir etkisi olmasa da verdiği yumuşaklık hissi bile güzeldi. paraya kıyamadığımdan loreal'in saç kremini aldım ama, banyodayken bile saçlarımın lastik lastik olduğunu hissettim. banyodan sonra da bir şey fark etmedi. öncesinde hindistan cevizi yağı sürmeme rağmen bile şu an tiftik tiftik duruyor. ve ben allah'a bari saçımı güzel yaratsaydın diye isyan ediyorum. saçımın şekli dahi modumu düşürmeye yettiğinden evde sinir krizi geçirmiş gibi dolaşıp duruyorum.
  • bu markanın hindistan cevizi özlu saç yağını kullanıyoum allahım bu ne güzel bir üründür öyle... ben gibi saç bakımına takıntılı olan süserlerin acil kullanması gereken bi ürün yalnızca biraz pahalı 18ml tüpü 12 tl ye mi ne satılıyor
  • keratin protein yağının ince telli röfleli saçlar üzerindeki etkisine 10 üzerinden 9 buçuk veriyorum( yarım puan nazar değmesin diye kırdım)
  • coconut oil conditioner'i ciddi iyi olan marka.