1. (bkz: et kokusu) evet böyle bir şey var ama bu çok çok daha başka bir şey. dayanılması imkansız, ciddi ciddi öğürten, evin içinde saatlerdir manyak gibi kendimi sağa sola atıp durmama, bu soğukta bütün camları açıp belime kadar sarkmama neden olan kokudur. ve böyle kokan bir şey yenmez yenemez! bu da eksik kalsın ya her şeyi yemek zorunda mı bu insanoğlu. ne aç ne katil bi ırkmışız anlamadım gitti. adamı vejeteryan yapar bunlar.
  2. ha$lanan ete gore cok degi$ken olan koku..bazi kirmizi etli yemeklerin kokusu insani kendinden gecirebilirken, tavuk kokusu evden di$ari atar, domuz eti ise ha$lanirken kimyasal bir silahtir, ha$landiktan sonra da zaten bir boka benzemez.
  3. koyun eti ve ciğer, evden kaçırtan cinsten kokulardır mesela. özellikle yaz aylarında insanı mahveder bu koku. bozulmuş haşlanmış et kokusuna değinmek bile istemiyorum.
  4. kimilerine rahatsizlik veren koku turu..heleki haslanan et ciger ise ne tadi nede kokusu cekilir..
  5. et halihazırda size aitse, en son dert edeceğiniz şey.
  6. icine dorde bolunmus bir havuc atip haslarsaniz, koku tamamen olmasa da buyuk olcude yok olur.
  7. evde anne olduğuna delalettir, o kokuya severek katlanılmalıdır. kokuyu alır almaz, koşarak mutfağa gidip üstüne atlanmak suretiyle annenin dengesi bozulmalı ve kendisi öpücüklere boğulmalıdır.

haşlanmış et kokusu hakkında bilgi verin