şükela:  tümü | bugün
  • eski türkçede manav.
  • uçakta toplu türkü söyleyen devlet sanatçılarını keko olarak nitelemiş zavallı, çöp, odun ve tahta beyinli yazar.
  • çomar, engelle geç.
  • kürtçülerin, kimliksizlerin, bedelli askerlik için herşeyini satmaya hazır ve nazır olan soyu, kanı bozukların sevmediği, arkasından havladıkları yazardır. bu itleri gördükçe aklıma hep şu söz gelir; ardından yüz köpek havlamayan kurt kurt sayılmaz.
  • ağzından salyalar fışkıran, küfrederken tükürükler saçan bir adet çomar.

engellenesi.
  • bir türlü çözemediğim aktroll. özelden mesaj alımı kapalı olduğu için buraya yazmak durumunda kaldım yoksa nickaltı girmeyi hiç sevmem.

şimdi bu arkadaş sıkı bir akp ve uzun adam fanatiği ama aynı zamanda da aynı şeyleri sözlükte savunan lord eddard stark’a ana avrat sövecek kadar düşman. furkan denen şerefsizin atatürk’e ettiği küfürlere demediğini bırakmamış.eski entrylerini okuduğumuzda atatürk’ü savunan ve seven entryleri baya çok.ama aynı zamanda atatürk’ün kurduğu düzeni yıkmayı amaç edinmiş bir partinin sıkı bir destekçisi.

kendisinin burada milleti trolleyen seküler bir troll olduğunu düşünüyorum.
  • lord eddard stark rumuzlu provokatör ile aynı şeyleri savunduğum nasıl söylenebilir anlamak güç. cumhurbaşkanımızın topluma birlik çağrısı yaptığı, bazıları tarafından adının kullanılmasından rahatsız olduğunu söylediği, atatürk'e hakareti asla kabul etmeyeceğini söylediği bir zamanda lord eddard stark rumuzlu ne olduğu belirsiz bir tip çeşitli başlıklar açarak türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu gazi mustafa kemal atatürk'e saldırılarda bulunmuş, toplumu ayrıştırmaya, halkı kin ve düşmanlığa sevk etmeye çalışmıştır. bunu yaparken çoğu zaman cumhurbaşkanınızın adını da kullanmıştır. bu tipin sayın cumhurbaşkanımızı hedef aldığı tweetleri ortadadır, kimliği ifşa olduktan sonra reisçi gibi görünme çabasındadır.

ben milliyetçi, vatansever bir insanım. 15 temmuz darbe girişiminin arkasında olan, elebaşını himayesinde barındıran, pkk/ypg'ye binlerce tır dolusu silah yardımında bulunan, zarrab davasıyla türkiye ekonomisini çökertmeye çalışan abd'ye karşı tabi ki devletimin ve cumhurbaşkanımın yanımdayım.