şükela:  tümü | bugün
  • ikidir köşesinde işlediği kehanet. bazı gerekçeler de sunmuş. son dönemlerde gittikçe artan kıyamet filmlerinin de bu senaryoyu desteklediğini öne sürüyor. söylediğine göre dünyada birileri, fazlalık olarak gördükleri insan nüfusundan bu şekilde kurtulmak istiyorlarmış.

http://www.sabah.com.tr/…ukleer-savas-mi-daha-neler

http://www.sabah.com.tr/…zlerimiz-arasindaki-mesafe
  • zamanında daniel estulin'in kulüp bilderberg adlı kitabında işlediği konudur aynı zamanda. nükleer savaşla olmasa da nihai amaç dünya nüfusunu 1 milyar civarına indirmektir.
  • iblis'in nükleer bir 3. dünya savaşı çıkartıp insanlığı toptan mahvetme planının son aşamasıdır. iblis askeri illuminaticiler ve bazı kabbalacılar 1900'lerden beri 2 dünya savaşı ardından, yıkıcı bir 3. dünya savaşını kurguluyorlardı. ilk 2'yi başardılar sıra 3. ve son yıkıcı darbede. allah böyle bir senaryodan tüm insanlığı muhafaza etsin.
  • yağmurun yağacağı besbelli olan bir mevsimde yağış tahmininde bulunmak kadar kolay bir kehanettir.

israil, iran, rusya, kuzey kore, çin gibi nato üyesi olmayan ülkelerin elinde bulunan nükleer başlıklar zaten kötü yarınların habercisidir.
  • ''dünya nüfusunu düşürmek için nükleer savaş'' komik olmayın arkadaşlar. nükleer savaşla olacak iş değil o. bunun nükleer serpintisi var nükleer kışı var yani dünya nüfusunu azaltmanın çok daha uygulanabilir, temiz yolları var.

en basit örneği kara veba avrupanın %60 ını öldürmüştü. hani bahsettiğimiz ''dünyayı yöneten güçler'' in salak olması lazım. sonuçta senin attığın bomba ile sadece insan ölmüyor ki. on yıllar hatta yüzyıllar boyu bombanın etkilediği yerdeki kaynaklara ulaşımıda imkansız hale getiriyosun. akıl kârı iş değil o. inanmayın. dünya nüfusunu azaltmanın çok daha ucuz kolay ve uygulanbilir yolları var.
  • ben bu haşmet'i en son hıncal ile futbol yorumlarken bırakmıştım, hangi ara nükleere geçiş yaptı.

haşmetli kehanetir.
  • haşmet babaoğlu kahin midir bilemem ama benim temennimi dile getirmiş. muhtemelen yaşadığımız bu coğrafya da elden çıkarılan yerlerden olacak. yani biz de öleceğiz ama olması gereken bu maalesef.

dünya, ortadoğunun akıllanmasını bekleyemez. vade doldu.
  • emek ücretlerini yükselteceği için kısa ve orta vadede fos çıkacak kehanet.