şükela:  tümü | bugün
  • umut veren caylak :) bu arada hala doktorluk yapabiliyor mu merak ettim yazdiklarindan dolayi..
  • yazdığı kimi entry'lerinde, azimli bir kişiliğe sahip olduğu gerçeğiyle takdir ettiğim şimdilik çaylak yazar. bu arada içtenlikle teşekkürlerimi de iletiyorum favorilerinize aldığınız entry'lerim için. sevgiyle kalın.
  • bir an önce yazar olmasını dilediğim çaylak.
  • kötü haberini aldığınızda, yıllarca görüşmemiş olmanıza rağmen, bu haberle yüreğinizi acıtan dost. çok şükür ki artık sağlığına kavuşmuş bir doktor, bir meslektaş.
  • yazdıklarıyla gerçekten bilgili,tecrübeli,işini seven bir insan olduğunu ortaya koyan şimdinin çaylak geleceğin ise ekşi sözlük yazarı..
  • ara ara açıp yazar olmuş mu diye kontrol ettiğim kıymetli bir çaylak. hele bir yazar olsun, ilk kutlayanlardan biri ben olacağım.
  • güzel yazıları olan başarılı bir çaylak. en kısa sürede yazarlığının onaylanması dileğiyle.
  • fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünü bitirip doktor olmuş, tebrik ediyorum.bu ticaret yüksek okulunu bitirip avukat olmak gibi birşey.her baba yiğidin harcı değildir.

bir de sözlükte, muhtemelen 2 çaylak kızı da kendisinin seslendirdiği çok etkileyici ve romantik bir tartışma dönüyo.sözlükte adeta varoş rüzgarları estirmişler.(daha uzun uzun yazan cahil arabesk kız belki gerçektir, fakat öbür hayvan olan kız kesin bizim doktorun feyki)

hayvan kız:@bgmcn sevincli
    arabesk cahil:@muradina eremeyen kul
    doktor:@hassabbah
  • başlık altına yazar etiketleyerek mesaj yazar gibi entry giren çaylak troll yazar. biraz daha entrylerini inceleyeyim dedim olur olmadık entryleri 60 favori almış ve bu yazar çaylak. ayrıca doktorum diyerek girdiği entryleri de oldukça sığ bilgilerden oluşmakta. basit internet araştırmasıyla çok rahat edinilebilir bilgiler.