• fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünü bitirip doktor olmuş, tebrik ediyorum.bu ticaret yüksek okulunu bitirip avukat olmak gibi birşey.her baba yiğidin harcı değildir.

bir de sözlükte, muhtemelen 2 çaylak kızı da kendisinin seslendirdiği çok etkileyici ve romantik bir tartışma dönüyo.sözlükte adeta varoş rüzgarları estirmişler.(daha uzun uzun yazan cahil arabesk kız belki gerçektir, fakat öbür hayvan olan kız kesin bizim doktorun feyki)

hayvan kız:@bgmcn sevincli
    arabesk cahil:@muradina eremeyen kul
    doktor:@hassabbah
  • umut veren caylak :) bu arada hala doktorluk yapabiliyor mu merak ettim yazdiklarindan dolayi..
  • ara ara açıp yazar olmuş mu diye kontrol ettiğim kıymetli bir çaylak. hele bir yazar olsun, ilk kutlayanlardan biri ben olacağım.
  • yazdığı kimi entry'lerinde, azimli bir kişiliğe sahip olduğu gerçeğiyle takdir ettiğim şimdilik çaylak yazar. bu arada içtenlikle teşekkürlerimi de iletiyorum favorilerinize aldığınız entry'lerim için. sevgiyle kalın.
  • yazdıklarıyla gerçekten bilgili,tecrübeli,işini seven bir insan olduğunu ortaya koyan şimdinin çaylak geleceğin ise ekşi sözlük yazarı..
  • kötü haberini aldığınızda, yıllarca görüşmemiş olmanıza rağmen, bu haberle yüreğinizi acıtan dost. çok şükür ki artık sağlığına kavuşmuş bir doktor, bir meslektaş.
  • pardon ben hasan sabbah diye girmiştim yaanış oldu:)))
  • güzel yazıları olan başarılı bir çaylak. en kısa sürede yazarlığının onaylanması dileğiyle.
  • zamanında benim de bir kaç girimi beğenmiş, tanımasam da hikayesi ile beni çok etkilemiş güzel yürekli abim. ayrıca meslektaşım. tabi ben daha öğrenci olsamda.

seni bırakan o pis karaktersiz rukkuye mi neyse umarım senden sonsuza dek uzak kalır.

bu arada sevgilin olan @bensana aitim
    abla da seni çok seviyor belli. resmen onun hayatı sen olmuşsun. size de mutluluklar dilerim. o kötü insanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. iyiki sevgilin benim bir girimi beğenmiş ve seni tekrar hatırlatmış bana.

bir gün gerçek hayatta karşılaşmak dileğiyle.
  • la olm aşlskdşklşlskadşld.
hesabın var mı? giriş yap