şükela:  tümü | bugün
 • kedisini seviyordur. ayrıca sırf lüks arabaya binmek ve o aracın yakıtını, tamirini, yedek parçasını vs. karşılamak için dünya kadar para harcayan insanlar var. hem de araba canlı bile değil. buna ne diyeceksin kulak misafiri?
 • 75 kuruşluk simit alamadığı için aç kalan insanların yaşadığı ülkede, işgüzarlık yapan kızdır. bu memlekette aç olduğu için derste bayılan öğrencilerim oldu, öğretmenlik yaparken. kimse kedilerden bahsetmesin bana. hayvan sevmek ayrı ama her zaman daha yüksek bilinçteki varlığa daha fazla değer verilmelidir, bu demek değildir ki diğerleri ölsün. karıncaya basmamak için yolunu değiştiren adamım ama bir kedinin canı nasıl karıncadan üstünse, bir insanın canı da kediden üstündür.
 • sanırım kedisini ölüme terketmesi beklenen kızdır. ne zamandan beri milletin parasını nerelere harcayacağı bize sorulur oldu?
 • milletin parasını nasıl harcamak istediğinin bize düşmüş olması sorunsalı.
 • insanlarin trene arabasizliktan ve parasizliktan bindigini dusunen insanlar tarafindan yalan soyledigi one surulen kiz. trafik diye bir gercekten haberdar degil heralde insanimiz. onu da gectim kiz daha 18 yasina gelmemis olabilir ya da ehliyeti olmayabilir ama 5000 tlsini kedisi olmesin diye harcayabiliyordur.
 • zenginliğin ne denli tehlikeli olabileceğinin göstergesi. kapitalizmi anlatan durum.

  edit: hayvan ölsün demek istemedim. ama bu kızın 3 ay çalışıp bir kediye 5000 tl biriktiren bir tip olmadığı çok açık. muhtemelen ayakkabı koleksiyonu falan vardır.

  ayrıca (bkz: #33585322)

  edit 2: karmanın anasını sikmişsiniz gençler..
 • megersem artik mal degneklerine mal degnegi demeyi gorev edinmisim. ulen kedim hastayken kendim bile ac kalir 5000 tlyi oderim birak baska ac gezen insani. ki benzerini 4 sene evvel kopegim icin yapmistim. ustelik 5000 tlyi yanlis teshis icin bayildim. gecen ay da check-up yaptirdim kopege. noldun ya? kendime yaptirmiyorum ama. ha bi de bunca yil para biriktirmedim simdi kopegim yaslaniyor lazim olabilir diye biriktiriyorum. kurban bile olurum onlara. canim cekti gideyim de sarilayim kele.