şükela:  tümü | bugün
 • hastalıktan, terim'in italya'dan kovuluşunu illuminatimsi bir oluşuma bağlayacak kadar, muzdarip kişilerin kanalı.

  eleştiri getirenlere hakaret edecek kadar da centilmen ve de sportmenler.
 • fatih terim'in son milan maçında, inzaghi'nin penaltı kaçırmasını dalavereye bağlayan, maldini'nin milan tarafından sevilmediğini iddia eden ve fatih terim'in milan taraftarları tarafından hala sevildiğini söyleyen, dahası da pirlo'nun yazdığı kitabında fatih terim'i kötülemesinin sebebini; fatih terim'in, pirlo'yu oynatmamasına bağlayan youtube kanalı.

  videonun işleyişi ve videoda konuşan kişinin diksiyonu düzgündü ama içerik olarak aynı şeyi söyleyemeceğim. videoyu izlerken, videoyu hazırlayan kişinin buram buram galatasaraylı olduğunu hissettim. dünyada oynadığı futbol kadar, karakteriyle de örnek olmuş ve bir idol haline gelmiş pirlo'yu kötüleyebilmek cidden güzel kafa. pirlo'nun da zaten işi gücü yoktu kaç yıl sonra yazdığı kitabında, mangalcı basan fatih terim'den intikam alacaktı, öyle mi ? geçin bu işleri.
 • muhtemelen 18-19 yaşlarında 2 tane çocuğun sahibi olduğu youtube kanalı. futbol tarihinin en iyi plasecileri sıraladıkları bir video çekmişler toni kroos'u bile koymuşlar (ahahahah) falan sıralamışlar van nistelrooy falan yok. bu da yaşlarıyla alakalı kendi deyimleriyle turnusol kağıdı gibi gösterge. eski futbolcularla alakalı malumatları herkesin bildiği isimlerle (henry, bergkamp, ronaldo, del piero...) sınırlı. 104k da abone yapmışlar. türkiye'de çöp işlerin değer gördüğünün 56432132. göstergesi.

  her şeyi geçtim top 20 plasecilerde toni kroos'un işi ne amk? hiç sormadınız mı kendinize aga biz ne yapıyoruz diye?

  ha bir de hiçbir içerikte alex de souza'ya yer vermemelerini de yine ergenliklerine bağlıyorum.
 • maldiniyi taraftarın belirli kısmı sevmediği doğrudur. son maçını izlememiş olanlar karalama yapıyor burda
 • dün yayınlanan monolog videosunda görme engelli bir fenerbahçe taraftarının hikayesine yer verilmiş. bir fenerbahçeli olarak hikayesinin sonunda futbola ve fenerbahçeme olan sınırsız aşkım daha da arttı.

  futbol kesinlikle sadece futbol değildir.
 • son paylaştıkları ''siz hepiniz ben fatih terim'' videosu gayet güzeldir.
 • üç tane videolarını izledim ve diyebilirim ki futbol konusunda önemli bir açığı doldurmuş youtube kanalıdır. gayet başarılı konular seçiyorlar ve olayı düzgün bir diksiyonla konuyu dağıtmadan anlatıyorlar.

  umarım daha fazla içerikle karşımıza çıkarlar.
 • tarihi iyi not eden, konu ile ilgili onemli mil taslarini atlamayan basarili spor kanali.
  ozellikle arda turan monolog videosu cok iyi olmus.
 • youtube'da saçma sapan futbol videoları çeken ergenlikten çıkamamış tipler... en iyi şutörler listesi yapmışlar bok gibi listede crespo bile yok.. videoyu sunan eleman zaten kafasını garip garip sallayarak konuşuyor. bi de saçma sapan duygusal öğeler katmaya çalışmışlar yok "fitbil bir sinitsa del piero heykeltraştır" bilmem ne. bi hayata dönün amk bu ne be