şükela:  tümü | bugün
  • iki ay önce doğum yapmış olan ve hastalığı nedeniyle yürümekte zorlandığı belirtilen karısını, yalvarmasına ve ağlamasına rağmen, bebeğin kontrolü için gittikleri hastanenin bahçesinde "neden yürümüyorsun?" diye tekmeleyen canlı.

haber

anadolu aslında böyle bir yer ve biz halkımızı, aslında olduğundan daha çok insan zannediyoruz; benim başka diyecek lafım kalmadı.

edit: kadıncağız şikayetçi olmayacak ve adam elini kolunu sallaya sallaya aramıza dönecek; bekleyelim ve görelim.
  • biz türkler böyle miydik hep yoksa araplastiktan sonra mi iyice bozduk düşündüren durum.
    edit:mesajlar gelince dikkat etmediğim kısmı degistiriyorum, kişi türk değilmiş. bu yine de yazdığım gerçeği maalesef degistirmiyor.
  • bu yavşağa şu videoyu 3 gün aralıksız izleteceksin, mola saatlerinde de ıslak odunla döveceksin

(bkz: bazı cinslerin diğer cinslerden öğreneceği çok şey var)
  • kuran'da söylenenleri yapmıştır.
  • be hayvan bu videoyu çekene kadar inip götüne soksana o kayıt cihazını
  • maalesef üremiş adam.

(bkz: herkesin kendini üremek zorunda hissetmesi)

bu canlı, baba sıfatıyla çocuk yetiştirecek düşünsene. korkunç. yani çocuğun sağlıklı bir birey olma ihtimali çok çok düşük.

yalnız, kadın da tekmeyle çalışıyor resmen. tekmelendikten birkaç saniye sonra pıt pıt yürümeye başladı.
  • acilen itlaf edilmesi gereken bir neandertal. zira böyleleri ıslah edilemez.
  • adam. düşünüyorum, düşünüyorum da bir insan tanımı olan "adam" bu videodakinin neresine tekabül ediyor, bulamıyorum.

ellerini cebinden çıkardan kadın dövüyor bu "adam". kim bilir hangi acziyetinin acısını çıkarıyor. gelişmemiş ve hatta iddia ediyorum gelişmesi mümkün olmayan bir canlının şiddetini izledik hep beraber. esen kalalım.

tek gözümüz kapalı uyuyoruz da o bile yetmiyor artık.
  • gün geçmiyor ki dayak yiyen bir kadın, dayak atan bir hayvan haberi izlemeyelim..

şaşırdık mı? şaşırmadık.. ellerin kırılsın adam..
  • malasef bu yaratığıda bir kadın yetiştirdi! zihniyetinize tüküreyim sizin. önce anneleri yetiştirmek lazım sonra erkekler yetişir zaten.
    bunların bir cinsine de ne yapsan işlemez, beyinde ki insanlık kısmı arızalıdır!