• (bkz: seni öldürmeyen hapse girmeyen damla orospu olsun)

ya lan ben bişey demiyorum.

damla'nın yolu yol değil. ya katil olup hapse girecek, hayatını sikecek. ya da orospu olacak hayat onu sikecek. iki ucu boklu değnek. seçtiğin yolun amk.
  • kafasında şişe kırılan kız tarafından kasten adam öldürmeye teşebbüsten savcıya suç duyurusunda bulunulmasını ve bu bol atarlı çomar arkadaşın hakim karşısında savunmasını dinlemek isterdim.

hakim: şimdi söyle
    damla: ii ifindim çık sinirliydim ni yıptığımı hıtırlmımıyırım.
  • izlemeyin çok ağır kezban içermektedir.

korku sıfır, cahil cesareti had safhada. sonra da hakim bey vıdıvıdıvıdıvıdı...
  • videoda bahsedilen damla adlı şahıs; damla ekmekçioğlu'dur. sosyal medya fenomeni ve son dönemde türeyen 3-5 bin takipçisi olduktan sonra aynı zamanda dj felan filan olanlardandır.
  • konu: kız kavgası videosu
    yorum: kızlar çok görgüsüz, düğün için dünya para harcatıyolar bize. para harcamayan, düğün istemeyen kız aranıyor.
    ne alaka ya
  • kız kavgalarında aklıma takılan bazı konular oluyor :

bu sözde prenses kızlar nasıl olup da bu kadar vahşi olabiliyor ?

orda burda kadın zayıf, şiddet görüyor derken, kendi gücü yettiklerine nasıl acımaz olabiliyorlar ?

burdan şunu anlıyorum, kadın gücünün yettiğine atıyor tokadı, gücünün yetmediğinin yanında da kedi oluyor.

o yüzden feministlik taslayanlar, emin olun gücünüz yetse siz de döverdiniz karşı cinsi veya hemcinsinizi.

güçsüz diye gördüğünüz kişilerin kendinden daha zayıflara nasıl daha acımasız olduğunu bilseniz aklınız şaşar.
  • tam o gün annemi acil servise kız bakmaya göndermiştim. hay göndermez olaydım...

(bkz: vatandaşlar artık acil servise kız bakmaya gidiyor)
  • orospuluk bundan iyidir. yatan kıza habersiz girişiyosun, orospu yapmaz.
    orospu olsan level atlarsın haberin yok.
  • damla'nın hard seveceğini düşündürten video. damla'ya ne çakılır be. :))
hesabın var mı? giriş yap