şükela:  tümü | bugün
  • hastanede artık suriyelilerden çok hemşire görüyorum , hepsi oturuyor bir iş yaptıkları yok . bir işi 5 hemşire yapıyor yazık bu ülkeye üreten değil tüketici vasıfsız niteliksiz insanlara para harcıyoruz.
  • değişik bir dolma çeşidi.

domates, patlıcan ve biber dolması duymuştum ancak hemşire dolması ilk oluyor.

dur bakalım daha neler göreceğiz.
  • pirincine biraz et katsalar fena olmaz. hastane yemekleri çekilecek dert değil zira.
  • komiklikler bittiyse, katılmadığım tespitimsi.

bu, "hastanelerin doktorla dolması" demekle aynı şey.

hemşire olmasa bu sefer de, "yohmu bu hastağnede bize bahacah hemşüre yavv" diye bağırılacaktır.
  • hemşire dahil sağlık personelinin çok olması iyi birşeydir. sen otururken gördüysen ilgili idaresi çalıştırmayı bilmiyor veya gittiğin zamanlar yoğunluğun olduğu puant zamanlar değildir.
    insanla uğraşmak zordur. hele ki hasta ile uğraşmak daha zor. hemşire ne kadar az hasta ile ilgilenirse hasta başı zamanı çok, ilgisi daha kaliteli olur.
    fazla hemşire iyidir.
  • onların çoğu öğrenci ve okul bittikten sonra atanamayacaklar ve bizler yine 2 kişiyle nöbet çevirmeye calisacagiz
  • bir de belediye otobüslerinin şoförlerle dolması var, hayır bir şey yaptıkları da yok bıraksa körüklü otobüs kendiliğinden gidiyor zaten.
  • bir kaç saniye hemşire dolması ne ola ki diye düşündüm. hastanede hemşirelerin oturup dolma sardığı imgesi gözümün önüne geldi. hemşirelerden dolma yapılması fikrinden hiç bahsetmiyorum bile.
  • benim de şikayetçi olduğum hadise. oysa hastanelerde korkunç bir hostes açığı var. neden hastanelere yüklü bir hostes alımı yapılmıyor anlayabilmiş değilim.

ayrıca doktor sayısını da fazla buluyorum. bir kısmının görevine son verilip pilot alımı gerçekleştirilmeli.
  • o yine iyi ya. bizim buradakiler kabzımal dolu.