şükela:  tümü | bugün
  • nickini acayip derecede kıskandığım yazar.
  • ahahah çok tatlı.
  • (bkz: homofobik)
  • zımba gibi aslan gibi galatasaraylı.......
  • 10 yıldır tanıdığım, iş ahlakı yüksek, karizma hoca ekolünün son temsilcilerinden adam gibi bir adam.

ayrıca iki ayağını da aynı oranda iyi kullanır. dikkat etmekte fayda var, zira oralardan golü var.*
  • anarsist olarak taglenmis bir kemalist, nasil oluyor da anarsist lan bu dallama? anlamiyorum eksi sozluk? bir adama (kemal, bizim kemal) kufur edilmesini kaldiramayan bir adam nasil olur da anarsist olur lan? siktimin sozlugu ve siktimin yazari...
  • bin entry barajını aşanların aldığı sıradan bir ünvanı kaldıramayan çomarların yorum yapmamaları gereken başlık.
    ayrıca çomarların kemal üzerinden yaptığı çomarlıklar, kemalimizi daha da kemale erdirmekte. teşekkürler.
    o üç beş cümleden oluşan dağarcığına ekleme bir daha kemalimizi.

edit : sana cevap verme gafletinde bulundum ancak; nick altın güzelce özetliyormuş herbir şeyi.
    (bkz: nehmeto)
  • nick altıma çok içerik dolu bi entry giren bilgi hazinesi yazar.
  • psikolojiyle ilgilenmesiyle rağmen ruhun varlığın reddeden bir yazar. yine de ben geleceğin freudlarından biri olabileceği kanaatindeyim. iyi yazmalar.
  • karşıt kampanyaya itlik olsun diye danla bilice soru sormuş ve danla bilic tarafından sallanmamış, cevap alamamış yazar. hahahaha.