şükela:  tümü | bugün
  • seni yerim sıçmam. (bkz: çok seviyorum lan)
  • dünyadaki en adil şey herkesin bir gün ölecek olması
  • ı am afraid of to walk out of this door and never to feel again the way ı felt with u..

(bu kapıdan cıkıp gitmekten ve bir daha asla seninle hissettigim gibi hissedememekten korkuyorum..)
  • eğer kalmak acı veriyorsa,
    gitmek neden bu kadar korkutucu olsun...
  • -u wıll never have to force anythıng meant to be.
  • -sizi kendi hayatınızda yardımcı oyuncu yapan hicbir hikayeye meraklı olmayın. orası size yuva olacak yer degil. bir tane hayatınız var. evet, dunya sizin etrafınızda donuyor. bu hayat sizin. sizi yardımcı oyuncu olarak koyanları hikayenizin bas kahramanı yapmayın. elbet yardımcı oyuncu olacagınız hikayeler var, voleybol da pasor kadar, basketbolda oyun kurucu kadar ozel adamlar var mı, birbirimize tabi ki yadım edicez, tabi ki beraber daha guzeliz. ama kendi dugununuzde gelin-damat sizsiniz.
  • you are not your car, your bank account, your clothes.

basıma cok huzunlu bi sey geldi.
    14 yasında 16 yasında bi cocuga asık oldum.
    bana cıkma teklif etti. ona dedim ki seni seviyorum ama prensiplerim var, ilk sevgilim universite olsun istiyorum, henuz ilişki icin yeterince olgun degilim. yemin ederim, turkan soray kuralların varsa ve 14 yasındaysan ve asıksan hayat cok zor. ihih. velhasılı biraz ugrastı, ben ısrarla reddettim. ama hala seviyorum. sevgim devam ederken ben 16 yasına geldigimde en samimi arkadasıma cıkma teklif etti. sevgili oldular. kız bi gun bana geldi, "hic marka kıyafetler giymiyor, tarzını sevmiyorum, uygun muyuz bilmiyorum" dedi. ergenlik donemi ve hicbirimiz marka kıyafetler haricinde bi sey giymiyoruz o donem. ama o kucuk yasımda bile cok sinirlendim, arkadasımın sevdigim adamı hak etmedigini dusundum. onun guzelligini gorecek kapasiteye sahip degildi. kıza takılma boyle seylere, o cok iyi-yakısıklı-zeki- komik biri dedim. kız ayrılmaktan vazgecti. sonra kız bana geldi, bana mektuplar yazıyor, senin edebiyatın iyi, benim agzımdan sen cevapla dedi. asık oldugum adama en samimi arkadasımın agzından bi sene boyunca mektup yazdım, cocuk mektuplar kızdan geliyor sandı. yemin ederim kore dram filmi. ihihi.

ben kıyafetinin, arabanın markasına takılan biri degilim. en bilincsiz ergen donemimde bile degildim.
  • ah bu aşk, gözleri bağlıyken bile nasıl görür gönlümüze giden yolları.

romeo ve juliet,
    william shakespeare
  • -beıng together ıs the my most loved place to be for me....

yanı beraber oldugumuz, yan yana durdugumuz yer en cok sevdıgım yer..

herkesın aıt oldugu bır sevdıcegı olmalı.
    baskalarının sevdıceklerıne de salca olmamalı.
    ben boyle sevıyorum.

eskılerın bır deyımı vardır.
    evdekı sultanındır, basının tacıdır..
    dısardakı tatlıdır.

sarısının adı esmerın tadındakı esmerım ben. ıhıh.
    saclarım da kahverengı zaten.