şükela:  tümü | bugün
  • ilgili video

haber sonrası verdiği röportaj

--- spoiler ---

fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak başka bir skandala daha imza atan hemşire, fotoğrafa; "mesainin ilk saatleri ameliyata girmek. en sevdiğim" notunu düştü.

hastayla selfie yapan hemşire hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
    --- spoiler ---
  • kadınların selfie salaklığının cereyan ettiği saçma sapan diğer olay.
  • ülkemizde ki sıradan bir günde olan, sıradanlaşmış rezalet.

böyle insanları toplayıp genleri araştırılarak bir gen havuzu oluşturmaları daha sonra bebeklerin doğmadan, genleri bu sorunlu insanların örnek genleri ile karşılaştırılarak önceden önlem alınması gerekir. başka türlü bu dünya böyle iğrençliklerden kurtulamaz.
  • bu hastanelerde çalışan yeni yetme stajyerlerin büyük bir kısmı ne yazık ki ergenliğin doruk noktalarında. ellerinde akıllı telefonlar hiç düşmez. instagram senin, snapchat benim sürekli fotoğraf atarlar. daha önce de yazmıştım şimdi de tekrar etme gereği duyuyorum. hastanede çalışanlar için sosyal medya sınırlaması getirilmeli. hem bu tür rezaletler artmaz hem de hastalarla daha iyi ilgilenirler.
  • pislik yapan bir hemsiredir, cezasi verilmelidir.

ama gelip de tum hemsirelere orospu diye kufreden birisi cikarsa onun anasinin amina bal kaymak doker oyle sikerim.bu da dursun burada.
    edit: diyen vardi da silmis heralde. bende bal kaymagi yerine koyuyim bakalim buzdolabinda.
  • memlekette eğitimin içine edilip, ebeveynler de çocuklarına terbiye vermezse, üzerine de okullarda parayla diploma dağıtılırsa normal sonuçtur.

bunlar daha iyi günleriniz. eğer türkiye yıkılmazsa, ortadan yok olmazsa 30 yaş altı beyinsizlerin sokakta 30 yaş üstü yaşlı veya çirkin buldukları insanları "bunlar niye yaşıyor ya?!" diye öldürmeye başladığı zamanları da göreceksiniz.
  • hasta mahremiyetinin önemsenmediğini gösteren bir haftada ikinci rezalet.
  • "lise" stajyeri olan hemşiredir.
    taşıyabileceğinden daha fazla sorumluluk yüklenmiş bir çocuktur.