şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: başlık başa, link eklendi.

sabah linki:
    https://www.google.com/…hukuki-surec-baslatildi/amp

sabah'a click kazandırmak istemeyenler için facebook linki:
    https://www.facebook.com/…ts/3587559391271568/?vh=e

doktorların gerçek yüzünü gördük işte. başka zamanlarda entel tavırlarla tepeden baktığınız insanlara sabrınız taşınca küfredin anca.

kimse doktor ol demedi size, zorluklarını bilerek bu yolu seçtiniz. siniriniz kaldırmıyorsa istifa edin başka iş yapın. ama para için doktor olduğunuzdan onu da yapamazsınız.

sabrı taşan herkes küfür kıyamet çıldıracaksa, polisler insanı dövdüğünde, öğretmenler öğrencileri dövdüğünde, hastalar size saldırdığında ne denebilir?
  • bir işlemi illa kendi istediği doktor değil de uzman doktor yaptı diye “bana işlem yapılmadı ki zaten” diyerek saçmayan bir adet bunak yüzünden çıldırmış olan doktordur. haklıdır. ben olsam ben de muhtemelen küfrederim.

otomatikman bu bunağı masum gören angutlar eminim yaşlı, mızmız dede-nineleriyle 24 saat vakit geçirmemiştir.

edit: mesaj atıp durmayın. bu olaydaki yaşlı kadın gibi yüzsüz ve cahil insana prim verirseniz daha çok tepenize binerler. kendi ana-babam da böyle cahilce, saçma sapan konuşup doktoru çileden çıkartırsa küfür işitmeyi gayet hak eder.
  • doktoru çileden çıkarmışlar zaten adamlar çok zor bir dönemden geçiyor bir de küfürler sansürlendiği için çok fazla mağduriyet görmemiş oluyoruz galiba. bence ortamı daha fazla germemek adına böyle başlıklar açılmasına ara verilmeli, en azından pandemi döneminde.
  • doktorun ayıbını savunacak değilim lakin coronavirus sürecinde bütün sağlık çalışanlarının psikolojilerinin bozulduğunun net görüntüsüdür. hepsinin psikolojik desteğe ihtiyacı vardır.
  • çok iyi yapmıştır. 6 yıl tıp oku 5 yılda uzmanlık için oku. uzman ol. sonra bilmem kaç yıl uzman olarak çalış.

hanzonun teki gelip yaptığın işi yapılmamış gibi gösterip seni beğenmesin. siktir git o zaman amerikaya. orda ol amk ameliyatını. bulmuş beleş ameliyat bide lagaluga, iyice boku çıktı bu işin. böyle insanlar kadar adi insan yok.

zorunlu edit: be hey penis kafalı özelden küfürlü mesaj atan yazar kılıklı testis bacaklılar... adliye'de davan var, 3. duruşmada başka bir hakim geldi ve çat diye kararı verdi. orda da bu bunak gibi ötebilecekmisiniz? ya da karakol amiri yerinde yok ifadeyi başka bir komiser ya da polis memuru aldı, konuşabilecekmisin. evine belediye mühendisi fiyat biçti ama adam 1 aylık geçici görevle gelmiş o zamanda asıl işi senin değil şunun yapması gerekti diyebilecekmisin? devlet oraya uzman dr koymuş. beğenmiyorsan olma ameliyat. git özele, bas parayı kime istiyorsan ona ol ameliyatını yada iğneni.
    klinik şefi isyan ediyor ve haklı, garibim uzmana sinmiş kalmış. yaşlı bunak cahilliği ile milleti germiş. ödediği üç kuruş prim, havası ingiliz kraliyet ailesi haspamın. bunlara prim veren özelden de saydıranlarda, bir gün acile umarım düşmezler ama o halde de erkeklik yapıp doktor beğenmesinler bakalım. kırık kafayla epidural kanama varken!!!
  • "ben olsam ben de küfrederdim" diyen arkadasi kendisine hakaret etmemis bir insana bunu yapmasi halinde basina gelebilecekleri hayal bile edemeyecegini hatirlatmak isterim.
    bunak babanizdir bu arada.

hayir konu doktora siddet falan degil sadece sen benim yakinima bu sekilde hakaret edersen beni orda orman kanunlarinin gecerli olduguna ikna edersin, konusamayacagimizi anladigim zaman dil dökmeye gerek görmem. kim kimi parcalar orasi muamma tabii de.

edit: adamin damarina bastilar diye savunuyorsunuz o zaman doktor da o hakaretleriyle o hastanin yakinlarinin damarina basti. rüzgar eken firtina bicer, sonra kalkip doktorlara siddete hayir diyorsunuz tabii ki kardesim hayir o zaman doktora siddet uygulayanlar da "benim kötü bir günümdü, cileden cikardilar" desin yirtsin.
    kafaniz mi basmiyor yoksa mala mi yatiyorsunuz anlamiyorum gercekten.
  • ne olursa olsun sakinligini korumasi mesleki profesyoneligini bozmamasi gerekirdi yaptigi yanlis.

ha anlasiysla da karsilarim yani turlu turlu insanlarla muhatap olunan meslekler cok zor lan. oyle is yerinde ofiste ayni kisilerle muhatap olma olayi degil hani her gun yeni yeni insanlarla cahiliye psikopatiyla vs.. tengri sabir versin.
  • bu ne sistem ya cahil okumuşu eziyor okulda öğretmeni hastanede doktor ve hemşireyi cidden yeter artık ya
  • konuşmaların öncesi yok ve videonun tam doktorun çıldırmaya başladığı anda başlaması olaya şüpheli yaklaşılması gerektiğini gösteriyor.

doktor egosu gerçeği var, doktorun söyledikleri de çok yanlış ama kesinlikle bu olayda doktor haksız diyemeyiz bence. art niyet olduğu çok belli.

kamerayı çeken, kayıt olduğunu bildiği için sözlerini yumuşak tuttuğu çok belli. doktorun 2 gündür anamızı ...tiniz demesi de olayın öncesi hakkında ipucu veriyor. darlamışlar fazlasıyla belli ki.
411 entry daha