• --- dikkat, ekşi macera labirent'in bir bölümüdür! şayet buraya bir "bkz" vasıtasıyla gelmediyseniz lütfen (bkz: #22046986) ---

ahmet amca'nın dairesinden çıkıp kendi dairemin kapısına geliyorum. o esnada aşağıdan tıkırtılar geliyor. tam emin değilim ama birilerini uyandırmış olabilirim. acele etmem gerek. polis zaten kapıyı zorlayarak açtığı ve sonrasında kapatmak için çok uğraşmadığı için kapıyı çok daha kolay açıyorum, parmak ucumla itiyorum ve açılıyor.
    içeri girip sol tarafımda elimle koyduğum gibi elektrik düğmesini buluyorum. *click*
    ilk hüzmeler cisimlere ulaştığında etrafın tamamen dağıtıldığını görüyorum. polis mi yoksa bir başkası mı dağıttı bilemiyorum. her şey her yerde. bu dağınıklıkta ne polisin veya o dağıtan her kimse onun bulduğundan farklı ne bulabileceğimi bilemiyorum.

birkaç adım atıp salonun tam orta yerinde duruyorum. düşünmeye çalışıyorum. içsesim veya anılarımdan fırlayan bir şeyler geliyor aklıma. silah! niye silahım var benim?
    kalorifer borularının olduğu yerdeki parkeleri oynatıyorum. çok uğraşmadan çıkıyor parke yerinden. sig sauer p229, şarjöründe .357 sig mermiler yer alıyor. gözlerim kapalı söküp tüm parçalarını birleştirebileceğimi hissediyorum... hemen silahın altında bir şey daha var sank--

ardına kadar açık kapıdan sesler duyuluyor! kalabalık bir grup fazla dikkat etmeden merdivenleri tırmanıyor. o her ne ise artık onunla uğraşabilecek vaktim yok. karar vermem gerek.

· koltuğun arkasında siper alayım/*
    · hemen heyecan yapmayıp kapıdan neler olup bittiğine bakayım/*
  • zararin neresinden donulse kardir ile benzer anlamda deyi$. "hatayi yapmak degil, surdurmek/savunmak inekliktir" demekten kesinlikle daha kibardir.
hesabın var mı? giriş yap