şükela:  tümü | bugün
  • ayarını yiyip oturan ergen.

(bkz: #62618553)
  • türkiye'nin kazandığı penaltıyı hazmedemeyen, annesinin ukraynalı olduğunu düşündüğüm bir yazar.
  • (bkz: #63354697)

bu yazara bir yerde kendini tanıt dediklerinde ne diyor baya merak ettim, bu entrydeki mantığından ötürü.

kendisini iyi biri olarak ifade etmek için ben onun bunun evladıyım falan mı diyor acaba?
  • bu yazara ( bana ) bir yerde "kendini tanıt" dediklerinde doğru dürüst kendimi tanıtıyorum sayın amına koduğumun tinercisi.

ancak sizin ezik kulübünüze kimsenin "kendini tanıt. efendi misin? fedakar mısın? şerefli misin" vb. şekillerde soru sormamasına rağmen siz tinerciler bu şekilde kendinizi övdüğünüz için itici oluyorsunuz. bahsi geçen entry de bu sebeple yazılmıştır.
  • fenerbahçe'yi deli gibi kıskanan yazarımsı troll. engelledim..
  • (bkz: #63472047)

aynen kardeşim. fenerbahçe'nin en çok 2-2 bittiğini sandığı bursaspor beşiktaş maçı sonrasında yaptığı timsah yürüyüşünü kıskanıyorum. *

allahın şikecileri ya.
  • euroleague'nin şimdiden averaj takımı olacağı belli olan galatasaray'ın taraftarı olan yazar.üzülüyorum kendisine. bir tarafta kendi rezil takımı, diğer tarafta ise son 2 sene f4'te yer alan ve bu senenin cska ile beraber en büyük favorisi olan fenerbahçe. kudur ulan aahah
  • sünnet olmadıysa vodafone arena'da yapacağı sünnet törenine kirvesi olarak iştirak etmek istediğim velet
  • (bkz: #63620829)

ailesi ile ilgili ıslak düşler gören bir ergen sanırım, sonra sağda solda bunları yazıyor yazık

belki de küçük emrahın nuri alçolu filmlerinin etkisinde çok kalmıştır
  • gelip buraya bu yazarin ne mal oldugunu anlatayim dedim ama baktim baskalari benden once ne mal oldugunu baskalari anlatmis o yuzden vazgectim.

ne mal oldugu belli olan yazar