şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #60338631)

tanım; standart galatasaraylı

beşiktaş şampiyon olursa ''anadolu takımlarının gururu olurmuş'' senin o olmayan beynine...
  • ayarını yiyip oturan ergen.

(bkz: #62618553)
  • (bkz: #63354697)

bu yazara bir yerde kendini tanıt dediklerinde ne diyor baya merak ettim, bu entrydeki mantığından ötürü.

kendisini iyi biri olarak ifade etmek için ben onun bunun evladıyım falan mı diyor acaba?
  • sünnet olmadıysa vodafone arena'da yapacağı sünnet törenine kirvesi olarak iştirak etmek istediğim velet
  • (bkz: #63620829)

ailesi ile ilgili ıslak düşler gören bir ergen sanırım, sonra sağda solda bunları yazıyor yazık

belki de küçük emrahın nuri alçolu filmlerinin etkisinde çok kalmıştır
  • zavallı
  • ben de bilimsel bir şey var sandım...
  • (#75082933) ahahaha seni fransız soytarısı seni fenerbahçe nin size karşı tek argümanı 6-0 mı 100.yılında şampiyon olduğumun çocuğu ! fenerbahçe 28 lig şampiyonluğuna sahiptir ayrıyetten fenerbahçe 6alatasaray arasında oynanan tüm maçlar baz alındığında fenerbahçe nin dominasyonu vardır...
  • (bkz: #76631273)

--- spoiler ---

cimbomum tarafından sokup çıkaralı henüz bir hafta geçmeyen takım. çıkıp çıkmadığından emin değilim gerçi. *
    --- spoiler ---

diye buyurmuş zat.

herhalde 3-0 yendiğimiz 6-0 olmadı diye üzüldüğümüz maçta negredo'nun kafa kafaya çarptırdığı stoperlerden birisi.

o kadar içine dert etmiş ki, 10 kişilik takımı yendiğinin sevincini yaşıyor hala.

zavallı !!!
  • nick altıma pisliğini bırakıp gitmiş.

yalnız şöyle bir sıkıntısı var, 2016 daki bir entrysinde engeli kaldırıp sene sonu taşak geçmekten bahsediyordu :)

biraz geç kalmış. yazık lan, 2 sene beklemiş tosun paşa. ki staddaysa gs bjk maçında negredo bunların gerizekalı stoperini geçtiği an altına bırakmıştır tahminim.